Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baleseteitek voltak?

Milyen baleseteitek voltak?

Figyelt kérdés
10 hós kisfiam beleszaladt a porszívó egyik éles részébe és a szemöldöke vérzett, de nem volt komoly, megnézettem a dokival. nagyon ki voltam tőle. veletek is történtek hasonlók?
2010. jan. 27. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

haj, ne is mondd...

leesett az ágyról felrepedt a szája, a multkor meg előre hajolt és nem is volt nála semmi kemény erre meg letört egy darab a fogából, de hogy azt nem tudom és még nem is megy.....

2010. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én lányom rengeteget esik ,ágyról,lépcsőről,onnan is ahonnan eddig biztonságosan közlekedett.Állandóan bohóckodik,örökmozgó,és sosem akar szót fogadni.Hiába tépem a szám,mindent próbálok,de nagyon nehéz vele,szval nem könnyű eset.Nagyon félek egy komolyabb eséstől,de csak akkor tudom megvédeni ha felkötöm a hátamra,másfél éves,remélem hamar kinövi ezt a korszakot.

Valamelyik este elesett neki a virágállványnak az sértette fel a szeme alatt.Egyik este szemből lezúgott az ágyról,neki a szekrénysornak,jó nagy kék foltja lett.

Talán van aki azt gondolná hogy nem figyelek rá,de hidd el ennél többet nem tudok tenni.

2010. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az én tesóm 15 éves de ha szeretnéd felsorolom, hogy milyen balesetei voltak! :D

-azt hiszem 2 évesen virágmagot evett- gyomormosás

-mikor kisebb volt az eldugott meleg vasalót is megtalálta és pelenkával a fenekén valamilyen úton módon ráült

-egyszer a terítőt húzta magára így egy porcelán pohár landolt az arcán és kicsit felrepedt a szája

-később jöttek a sport iránti érdeklődések közöttük a gördeszkázás így már volt agyrázkódása, láb, kéztörése, körömleesése


Szerintem efféle balesetek minden gyerekkel előfordulnak! :)

2010. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiam is produkált a 10 év alatt.:D

- fáról leesés

- homlokkal szekrénynek szaladás

- drótüvegben landolás (az oldalát összevágta az üveg)

Nem gond, mindent kibírnak!

2010. jan. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nemrég leesett az ágyról. Nem lett baja, de nagyon-nagyon sírt...én meg vele együtt.

Múlt héten a járólapon mászott és előrebukott orral. Szintén nem lett baj, de megint nagyon megijedt.

2010. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

húú a 20 hónap alatt volt pár. ágyról leesés, nem egyszer.

lefejelt ezt-azt, ettől hol az ínye vérzett, hol púpos lett a feje. elesett a lépcsőházban, felszakadt a szája. magára rántotta a mama cangáját, dokihoz egyszer vittem, amikor felállt egy játékára, leesett róla és a fal élének csapta a fejét. na akkor megijedtem nagyon.

ördögfióka, állandóan rosszalkodik. pedig figyelek rá...

2010. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hónaposan, amikor még oldalra sem tudott fodulni, álmában letolatott az ágyról, és hanyatt esett :(( nem lett semmi baja hálistennek.
2010. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huhhh, ilyenkor azt kívánom bárcsak tudnánk osztódni és egyik felünk mindig a kicsi mellett lenne őrködni
2010. jan. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!