Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit néznétek meg egy családi...

Mit néznétek meg egy családi napköziben leginkább?

Figyelt kérdés

Mire figyeljek nagyon?

Szerintetek milyennek kéne lenni,ahová szívessen beadnád a gyereket?

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 27. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm közben megtaláltam én is a Pécsit :) Amúgy az ára több vagy kevesebb mint a pestié?
2010. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szerintem olcsóbb Pécsen,mert ott 26e/hó+ kaja 12e=38e.

Itt 48e mindennel,de ez nem Pest,hanem Pest megye.Pesten is néztem,ott 55 e-65e az ár /hó mindennel.

2010. jan. 29. 16:28
 13/17 anonim ***** válasza:

A második sokkal szimpatikusabb.Legalábbis ahogy leírtad.Inkább válasz azt!Egy kis kocsikázást megér.

Az elsőnél túl sok a szabadfoglalkozás.Milyen készségfejlesztő játékok vannak ott egyáltalán?Meg hát azért két fenőttnek állandóan ott kéne lenni annyi gyerekkel, hogy normálisan tudjanak velük foglalkozni.Én oda bizti nem adnám be.

(pedagógus)

2010. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi,a választ én is így gondolom,és remélem lesz hely amikor nekem kell.Sajnos a cégem nem tud visszavenni a Gyes alatt(előbb szeretnék menni dolgozni,mint ahogy lejár a gyed) és most voltam 2 interjún,remélem sikerül vmelyik.
2010. jan. 29. 16:38
 15/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, csak azért, hogy hasonlítani tudj:

[link]

2010. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Pécsi. Köszönöm szépen a segítségedet! Cserében itt egy link. Itt az áll, hogy öt fő lehet a maximum egy csoportban stb.. Tehát hátha találsz még benne hasznos infot. Sok sikert.
2010. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi,elolvasom.
2010. jan. 29. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!