Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szülés után mennyire...

Anyukák, szülés után mennyire tartjátok fontosnak, hogy hogy szépek legyetek?

Figyelt kérdés
szülés előtt imádtam szépen felöltözni, csinosnak lenni. de most sűrűn azon kapom magam , hogy 2 napja készülök hajat mosni, leborotválni a lábam. fogzik is , nem is alszom este, és tiszta mosott rongynak érzem magam. azért próbálok mindig rendesen felöltözni, de azért mégis zavar, hogy a férjem ezt a mostani, kicsit elhanyagolt énem látja. veletek is elfőrodult? ha nagyobb lesz remélem ez változni fog.
2010. jan. 25. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

köszönöm csajok, jol esett olvani soraitokat :)

mindennel, és mindenkivel egyetértek!!! remélem hamarosan azért mindannyian hozzuk a régi formánkat! :) a logo csöcsü koca nálam is vitte a pálmát! jot nevettem, igy már jokedvel megyek csicsikálni! kb 3 órácskát aztán jön az elsö cicizés. hajrá!

holnap meg sminkeljünk...

2010. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
hát, igen, ahelyett, hogy a gép előtt ültök, kicsit rendbe hozhatnátok magatokat.
2010. jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Kedves utolsó hozzászóló! Van neked fogalmad arról, hogy időnként mennyire jólesik valakivel "beszélgetni", pár értelmes szót váltani (még ha gyerekről, pelenkákról, fürdetésről, szoptatásról is szól), az egész napos gügyögés hallgatása után? Mert valószínűleg Te ezt nem éled át, azért írsz ilyeneket...

Mi "be vagyunk zárva" négy fal közé, és sokunknak csak így van lehetősége másokkal kommunikálni. Akármilyen fontos a kinézetünk, hogy nők legyünk, azért muszáj kicsit kilépni időnként a nagyvilágba..

Banyuci

2010. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nekem sincs időm semmire..mert akkor itthon kell valamit csinálnom...majd egyszer...
2010. jan. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

lányok igazi felüdülés volt olvasni Titeket,

hát igen lehetne épp most is borotválkozni, meg hajatmosni, de most is itt a lábam alatt matat a gyerek, bármi van félbehagyom a gépelést, és ez a napi 10-15 perc muszály , hogy pihizzek. ha a gyerek alszik, akkor jön a főzés pakolás. estére meg olyan hulla vagyok, és akkor még a férjemmel is foglalkozni szeretnék. őt sem lehet elhanyagolni.

2010. jan. 26. 08:34
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
És az a csodás libidóstoppos szoptatós hálóing! Annyira csini! Soha nem éreztem magam még ennyire szakadéknak. Ehhez képest a drága férjem sokszor teljesen váratlanul és spontán, mélyen a szemembe nézve azt mondja, hogy milyen szép vagyok. És az a vicces, hogy őszintén mondja. Na ilyenkor könnybe lábad a szemem...
2010. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést és a válaszokat olvasva elment hajatmosni és lábat borotválni. De sajnos nagyon rossz kedvem lett! Eszméletlenül hullik a hajam! Lassan megkopaszodom!! A 4 hónapos lányomnak több haja van!!! Nincs vmi praktikátok? Ti hogy vagytok ezzel?

Kedves utolsó! Irigyellek!! Éna terhesség és szülés előtt is elég ritkán kb 2x hallottam a páromtól hogy szép vagyok azt se a szemembe nézve tette. Most meg hiába, még ha mondom is hogy milyen disznó vagyok hogy utálom magam, 1 óráig jártatoma szám mire azt mondja, hogy jó vagy így is.Azt hogy szép. Csak a kislányunknak hangoztatja! Ami nem baj, de ha rendbe hozom magam néha nekem is jól esne! Jó neked!

Üdv minden "csapzott, lógó csöcsü, szörös lábú" kismamának! :-) Ne hogy sértésnek vegyétek! Ti vagytok a legszebbek!!!

2010. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem szerettem öltözködni, és most sem szeretek.Itthon melegítőben vagyok, ha sétálni megyünk szintén, csak egy kimenősben.Nem bírnék 1,5-2 órát magas sarkúban sétálni.Súlyra ugyanannyi vagyok, mint terhesség előtt, de már akkor volt rajtam 20 kiló.A férjem így szeret, bár engem zavar.Majd ha már mást is eszik anyatejen kívül, leadom.Havonta megyek kozmetikushoz, szemöldökszedés, hónaljgyanta.A lábamat epilálom, nem vagyok szőrös tipus, így azt is csak havonta kell.Fodrászhoz 2-3 havonta járok melíroztatni. Hajat hetente kétszer mosok.Mindenre van időm, és energiám, mert nagyon jó törpém van, egész éjjel alszik.Ma is kilenckor keltem.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem a súlytöbblet és az hogy olyan petyhüdt lettem mindenhol, zavar a legjobban...:( a csüngő csöcsökről nem is beszélve igen :))) úgyhogy gyors ötlettől vezérelve beiratkoztam az egyik közeli curves-be! hurrá! jó, mert fél órás csak egy edzés, annyira el tudok szabadulni este, ha apa vigyáz a babánkra. És mivel 12 hónapos hűségnyilatkozatot íratnak alá és vonják is a pénzt, már nem tudom meggondolni magam és visszalustulni.... nyáron megyünk nyaralni, ez ad erőt, hogy ne hagyjam el magam :))
2010. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

hajrá lányok!

ma mindannyian csinosítsuk ki magunkat.

és igaza van a néhánnyal előttem szólónak, mi szőrösen is , csüngő csöccsel is bárhogyan is szépek, vagyunk, az anyaság mindenkit megszépít :D

2010. jan. 26. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!