Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szülés után mennyire...

Anyukák, szülés után mennyire tartjátok fontosnak, hogy hogy szépek legyetek?

Figyelt kérdés
szülés előtt imádtam szépen felöltözni, csinosnak lenni. de most sűrűn azon kapom magam , hogy 2 napja készülök hajat mosni, leborotválni a lábam. fogzik is , nem is alszom este, és tiszta mosott rongynak érzem magam. azért próbálok mindig rendesen felöltözni, de azért mégis zavar, hogy a férjem ezt a mostani, kicsit elhanyagolt énem látja. veletek is elfőrodult? ha nagyobb lesz remélem ez változni fog.
2010. jan. 25. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy változni fog!Minden újdonsült anyuka életében van ilyen pont!
2010. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%

persze, szerintem ezzel mindenki így van... én is fáradt vagyok, sokszor tényleg hajat mosni sincs energiám, a pólóm állandóan le van hányva...stb :)

az én babám pár napja már átalussza az éjszakát, na így már teljesen máshogy érzem magam, hogy aludhatok, szóval tuti hogy ez egyre jobb lesz! :)

2010. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
nekem fél év telt el, mire eljutottam odáig, hogy na most már elég a mackónadrág. pedig nagyon jó babám van. :D
2010. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
remélem el fog múlni ,mert nálam is előfordult ,hogy séta közben jutott eszembe ,még nem mostam fogat!
2010. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Nálam volt olyan, hogy egy copffal lefeküdtem két éjjel. :S A melegítő gatyáim állandó társak, azzal vigasztalom magam, hogy legalább márkásak. Előtte manikűrre, pedikűrre jártam, most...uhh...durva, de holnap be is jelentkezek, az tuti.

Szülés után egyszer voltam fodrásznál, csak vágattam egy tépett fazont és azzal elvagyok, mert hosszú a hajam és nem festett, így nincs rá gond és ki is néz valahogy.

Hanem a kilók!!!!!!!! Nem bírok leküzdeni még legalább 6-7 kg-ot ahhoz, hogy tavasszal és nyáron ne kelljen dugdosnom a hurkáimat. (70 kg vagyok és 63-64 kg szoktam lenni:S) És ez engem nagyon zavar. Összességében ez zavar a legjobban.

2010. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elhatároztam, hogy nem leszek otthon mackóban, és mindig "elkészítem magam valahogy", most a második baba után is, hétköznapokon is, amikor a férjem napközben nincs itthon. Fülbevalót is beteszek (majdnem minden nap sikerül :o). Összességében elégedett vagyok, egyedül a karikás szemeim, és a sovány arcom zavarnak (sajna én pluszba küzdök a kilókkal), de ezen nem tudok változtatni, még az alapozó sem segít. Várom, hogy a pici átaludja az éjjeleket...
2010. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Én mindig is "mackós" voltam, ezért ez nem zavar annyira, mint a súlytöbblet. Persze egy kis szemceruza mindig felugrik a szememre. Kozmetikusnál 23 hónapja nem voltam. Fodrászt 14 hónapja nem láttam (tavasszal meglátogatom).
2010. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Mindig én voltam az aki nagyon figyelt a külsejére.Minden reggel kivasaltam a hosszú hajam,tusoltam,parfümök hegye,műköröm,csini ruha.

Na most a csini ruha nem jön rám,de nem veszek ujakat,mert ujra lefogok fogyni,jelenleg minimális a ruhatáram.A hajam sokkal rövidebre vágattam.A parfümöm nem fogy,a körmömet levágni nincs időm,nemhogy a manikürősnél üljek.A poloimat egésznap cserélgettem,mert örökké tejes.A hajamat nekem erőm sincs néha megmosni.Néha ugyérzem magam mint egy csüngő csöcsü koca.De ugyérzem ennek van itt az ideje.Most ez van és ez igy van rendjén.Tudom,hogy változni fog.

2010. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Csüngő csöcsű koca.... Na ezen kész lettem! :D:D:D

Totál megfogalmaztátok kedves előttem szólók azt, amit érzek, ahogy érzem magam. A ruhatáram minimális, mert a régi rucik nem jönnek rám (mackónadrág rulez!). A hajamra nekem sincs semmi időm, pedig régen vasaltam én is, vagy "beondoláltam".. :) Sminket azért időnként dobok fel, de már én is jártam úgy, hogy délután 3-kor mostam fogat először a nap folyamán. Parfümöt nem használok, mert egyszerűen nem bírom elviselni magamon egyiket sem (valószínűleg tombolnak a hormonok még).

Egyedül a körmöm az, ami még megmaradt, mert azt nem vagyok hajlandó elhanyagolni, járok körmöshöz 3 hetente, ott legalább pletyizhetek is egy kicsit.

De én bizakodó vagyok, tornázom, remélem, sikerül hamar leadni a felesleget, mert nyáron szeretnék végre bikinit hordani, és tervbe van véve egy nyaralás. Na ott nem szeretnék égni...

Banyuci

2010. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Tudnád mióta készülök a szemöldökömet kiszedni........

Na most nem azért mondom hogy irígykedjetek, de terhességeim előtt a 44 kilóm megmaradt szülés után is, 2 gyerek után is. Most 13 hetes kismamaként vagyok 45 kg. Szóval nekem ezzel nincs gondom. A hajmosás szeptember óta nincs elhanyagolva, mert a nagy oviba jár, minden nap emberek közé megyek, így az nem maradhat el. A látszat :)) Viszont 18 hónapos fiam egyik nap felhúzta a nadrágom szárát, és tényleg csak épp borostás volt a lábam, s azt mondta bleeeeee DDD :) De apa szeret és megért, s neki jó vagyok néha borostásan is :) Amúgy nálam hullámzó, van, hogy jó pár hétig tudom tartani a 'jól kinézettséget', van hogy nem. De lehet kismamakénk, 2 gyerek mellett fáradékonyabb is vagyok, s nem jut úgy rá idő. Vagy akár most is megcsinálhattam volna?ahelyett hogy itt ülök? :)

Üdv anyukák....

2010. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!