Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki anyatej mellett 4 hós...

Van aki anyatej mellett 4 hós kortól hozzátáplál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm 4 és fél hónaposan kezdett el kóstoltatni.
2010. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem a klasszikus hozzátáplálás...én 4 hónapos korában kezdtem neki esti szopi előtt tejpépet adni, mert nagyon sűrűn ébredt éjszakánkét. Ez sok időre megszüntette a sok ébredést. Aztán a gyümiket 5,5 hónapos korában kezdtem adni. Most 14 hónapos és még szopik reggel és este.
2010. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én elkezdtem kostoltatni,met kevesebb is lett a tejem,meg refluxos és ajánlották a dokik.
2010. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
S mennyi idő lehet az almán kívül mást is adni? Mi legyen a következő?
2010. jan. 25. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:
3-5 napig adj egyfélét. Ennyi idő alatt tuti kijön, ha valami nem jó a babának (hasfájás, kiütés). Következő lehet az őszibarack. Most fagyasztottat vagy bébiételeset tudsz neki adni. Aztán jöhet a szilva, körte, banán, meggy.
2010. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de mi most próbáltuk a fagyasztott őszibarackot almával, borzalmas az íze; a hipp "őszibarack" fantázianevű bébiételnek pedig csak a fele barack, a többi rizspép. Próbálkozz almával, aztán pl alma+körte, alma+banán stb.
2010. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért! Egyeztettél a védőnővel, gyerekorvossal vagy csak úgy magadtól kezd(t)ed el? Lányom 4,5 hós és engem is foglalkoztat, hogy kóstoltassak-e vmit?
2010. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 4,5 hós. A dr.nőnk azt mondta, h majd 5 hónaposan elkezdhetem. Hát én már 1 hete elkezdtem az almával. Nyeli, mint kacsa.... Ma megkóstolta a baracklevet, arra vágott furi képeket, de nyelte azt is :) Amúgy úgy voltam vele, h ha nem tetszik neki, kiköpi, akkor hagyom, nem erőltetem. Ha nem köpi ki, akkor megérett rá :) A védőnénink viszont azt mondta, h nyugodtan kezdhetjü. Amúgy tépisok vagyunk 1 hónapja (sajnos). Ha még cicizne nem bizti h elkezdtem volna.
2010. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem hozzátáplálok, hanem csak kóstoltatok. Almát kap délelőtt 2 szopi között. Van, amikor ízlik neki, van, mikor csak kiköpködi. Még egy pár napot várok, aztán próbálkozom a répával. Még nem akarok szopit kiváltani, de azért szeretném, ha már ismerkedne az ízekkel.
2010. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi is inkább kóstolásnak neveznénk, nem hozzátáplálásnak, rosszul fogalmaztam.

Aki kérdezte: a gyerekorvostól kérdeztem, azt mondta két szopi között icipici alma mehet. Nem is szopik kevesebbet azóta sem, csak próbálkozunk az ízekkel. Első gyermekemnél is elkezdtük ilyenkor, mégis szopizott 1 éves korig, csak korábban tanult meg kanalazni és pohárból inni, azért gondoltam.

Viszont nagyon nem emlékszem a következő ételre, mi volt az alma után.

Ezek szerint répa, őszibarack. Köszönöm!!!

2010. jan. 26. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!