Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm-es borostyánláncot...

Hány cm-es borostyánláncot rendeljek 4,5 hónapos Lányomnak? Fogalmam sincs, hogy meddig kell leérnie, gondolom nem jó, ha túl hosszú, ugye?

Figyelt kérdés

Aki rendelt a borostyanlanc.hu-ról, segítene? Az is érdekelne, hogy melyik jobb: ovális vagy kerek szemű? És a színnel mi a helyzet, van jelentősége?

Előre is köszi!!! :-)


2010. jan. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk kerek volt, de nem használt :o( Ilyen:

[link]

Itt leírják miként kell méretet venni és hogy általában 31-33cm jó 0-2éves korig.

[link]

2010. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben én is megtaláltam gyakori kérdéseket az oldalon! Hát azért én megpróbálom, legfeljebb "csak" csini lesz! :-)
2010. jan. 25. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a teszveszen vettem jóval olcsóbban, ezt: [link]

Hogy használ-e azt nem tudom, de megnyugtat, hogy a nyakában van és tényleg kis csini. Azóta kb. 4 nap alatt kibújt az első fogacskánk is. :)


Itt találod az eladó többi nyakláncát:

[link]

2010. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan mit használna néhány darab kavics, meg egy darab madzag, amire fel van fűzve? Ha csak nem rágcsálja, de arra meg ott vannak a rágókák.
2010. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi 2., megnézem!

3. válaszolónak: nem azt írtam, hogy hiszek benne és használ, de azért megpróbálok könnyíteni Kislányom fogzásán. Remélem ez nem baj??

Amúgy ez nem újkeletű dolog, még Anyukámnak is volt borostyán medálja és már 30 éve is tudtak a jótékony hatásáról. De mindegy.......

2010. jan. 26. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de ha nem hiszel benne, akkor miért próbálod ki? Szerintem nem kell minden hülyeséget elhinni, és "esélyt adni neki", főleg nem azért, mert régen sokan hittek benne. Attól még ugyanúgy lehet hülyeség. Régen az emberek hittek a szellemekben, ma meg ufókban hisznek, ettől még mindkettő alaptalan.
2010. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!