Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jó így? Mikor fogja átaludn...

Ez jó így? Mikor fogja átaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés
4hós múlt a fiam és még mindíg 3-4 óránként eszik tápszert. Sajna későn vettük észre, hogy nincs tejem és még mindíg 4,5kg. 2,9kg-mal született. Folyamatosan ébren van az éjjel. Nappal sem alszik mindíg, de ha ébren akarom tartani és ő már aludna kész a visítás. Mit csináljak, hogy legalább éjjel aludjon???
2010. jan. 25. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Estére jóllakik? Kipróbáltad, h este is adsz neki tápszert? Én kipróbálnám. Sok baba ilyenkor még felkel enni, a lányom 9 hónapos koráig mindig szopott hajnalban.

Vagy lehet a foga kezdi nyűglödtetni. Mi is igy jártunk sajnos, az addig jól alvó gyerekem 4 hónapos korától szinte óránként kelt.

Kipróbálhatod a viburcol kúpot, v chamomilla 15ch-t.

2010. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen dokid van, hogy nem vette észre, hogy nem hízik a babád?Akkor ő csendes éhező ezek szerint.Szegényke.Én a helyedben sokat vinném friss levegőre, minden nap 1-2 órára, nappal meg lefoglalnám mindenféle játékkal.Én az enyémet hol a játszószőnyegre rakom a hátára, hol a puzzleszőnyegre a hasára.Ott mindíg jól elfárad.Ha főzök pihenőszékben viszem a konyhába, ott is jól elfárad a nézelődésben.Nappal próbáld valahogy ébren tartani, felkelteni a figyelmét.Az én fiam 4,5 hónapos, nappal csak kétszer egy órát alszik, az egyiket babakocsiban.De este nyolctól reggel hatig alszik, aztán eszik és még alszik kilencig.

2010. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a nappali nagy séták -általában a délelőtti vagy a délutáni alváskor viszem ki- és az esti etetés vált be. Így végigaludta az éjszakát. Ha kell told ki az esti etetést 9 körülre. 6 hónapos kortól kaphat jó éjt papit és tápszert. Attól biztos nem kel fel, hogy éhes, max. ha jön a foga, vagy szeparációs szorongás alakul ki nála. Nálunk most ez van..
2010. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Adok neki este is tápszert. Csak azt eszik. Éjjel is ugyanúgy megeszi a 200ml-t. A séta nem jó. Minden alkalommal alszik a levegőn. Én is próbálom ébren tartani de ha elálmosodik, és nem hagyom aludni kész a hiszti.
2010. jan. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!