Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos anyatejes babátok...

5 hónapos anyatejes babátok hányszor szopik egy nap? Kóstoltattatok már? HOgy haladok vele?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Picikém 5 és fél hónapos anyatejes baba.Naponta 4x szopizik,de kb.egy hete kap délután üveges desszertet,ami nagyon ízlik neki,meg is eszi az egész üveggel.
2010. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nappal 5-7x, éjjel 2-3x szopik még, anyatejen kívül semmi mást nem kap. Így is rendesen fejlődik, akkor minek.Szilárdat még ehet bármennyit..ez most a szopizás ideje.
2010. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi anno 6 hósan kezdtük, amikor még napi 8x biztos szopott (éjszakát is beleszámítva). nem rajonogtt érte..sokáig csak gyümölcsöket volt hajandó megenni, meg a keyeret. kb. 1 évesen kezdett el normálisan enni.
2010. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

mi is csak szopizunk néha este kell egy kis táp sajnos. MI sem eszünk mást, almát próbáltuk de nem tetszett neki. Helyesebben nem tudott vele mit kezdeni. Szóval még nem akar mást enni és úgy értelmeztem:)

sziasztok

2010. jan. 25. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Én babám tegnap töltötte az 5 hónapot.Nappal 6x este 1x kel szopizni.Szerencsére van elég tejcsi nem kell mást adjak pótlásnak.Próbáltam már az almalét meg a babypapit de leálltam róla mert úgy gondolom amig van elég tej addig egye csak azt.6 hónaposan úgyis muszáj lessz elkezdeni.
2010. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!