Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számíthatok? (utazós kérdés)

Mire számíthatok? (utazós kérdés)

Figyelt kérdés
Pénteken elutazunk (vasárnap jövünk) 2,5 hós babámmal.Még sosem aludt máshol.
2010. jan. 25. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még jól bírják. Fél év fölött kezd gázossá válni, amikor már ismeri a környezetét, és ragaszkodik hozzá. Bár van akinek a babája soha nem nyűglődik, az enyém olyan fél év, 7 hónap körül kezdett.
2010. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyél saját takarót,vagy valamit amin rajta van az illata,megnyugtathatja.Én olyankor mellette aludtam és gond nélkül megúsztuk.
2010. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még olyan kicsi, hogy valószínű észre se fogja venni. Mi a Balatonon voltunk nyaralni 1 hetet, mikor 3 hós volt a fiam, utazóágyban aludt, simán átaludta ugyanúgy az éjszakákat, mint itthon. A lényeg, hogy anya meg a kaja megvan, a többi nem érdekelte :)
2010. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi olaszországban voltunk ennyi idős babával, alvóidejében nagyokat sétáltunk. ekkor ő már átaludta az éjszakát, így éjszaka utaztunk oda és vissza, átaludta az utat. nekünk a babakocsihoz volt mózeskosár, és abban aludt, de szerintem sima utazóággyal sem lesz problémája. :) jó pihenést!
2010. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
arra hogy aludni fog!
2010. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én babám is enyi idös volt amikor mentünk magyarországra 2 hétre(1000km).nappal utaztunk.az utat szinte teljesen végigaludta,csak enni álltunk meg 3óránként.nekem elötte végigaludta az estéket,10kor kelt kb mindig.mi ittük az ágyát is meg mindent,és mégis...esténként vagy 2szer fennt volt,meg 6-fél 7 körül már felkelt...azóta nem alszik csak max 8ig,meg este is kel sokszor.nem tudom,hogy az úttal van-e összefüggésben,de ez nállunk azóta van.most 8 hós.azért szerintem nyugodtan menj el,lehet,hogy a te babád jobban birja majd...
2010. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyi idősen minden rendben lesz, gondolom otthoni dolgokat viszel neki és az majd megnyugtatja és próbáljatok mindent úgy csinálni a fektetésnél mint otthon, nálunk nem volt gond
2010. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jan. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!