Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babám széklete...

Anyatejes babám széklete megváltozott, sűrűbb lett és nem tudja kinyomni szegény. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha meghőmérőzőm,nem fog hozzászokni,és ezentúl már csak úgy kakilni?
2010. jan. 25. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A hőmérőzés nagyon veszélyes módszer! Mivel nem beszél, és már úgyis fáj a hasa, nem nagyon fogod érzékelni, hol van a határ, ahol felsértheted a végbelét.


Szerintem tanuld meg a babamasszázst, azzal tényleg tudsz neki segíteni. Vannak rá tanfolyamok, de hozzáértő meg is tudja tanítani neked tanfolyam nélkül is. Utána már te magad végezheted.

2010. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Attól is lehet hogy te ettél valamit,ami megfogja a kis gyomrát,de attól is lehet hogy (nem írtad mennyi idős)az összes anyatejet amit megeszik alaposabban feldolgozza már a gyomra,ezért ez a sűrűség...a hőmérőzéshez hozzá szokhatnak,ráadásul azt csak akkor érdemes használni ha semmi széklet nincs.Egy kis kamilla tea cukor nélkül,vagy ha már elég nagy hozzá akkor egy kicsi narancslé segíthet.
2010. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!9 hetes a fiam.Babamasszázstanfolyamra nincs lehetőségem elmenni,de a neten nincs esetleg valahol,ahonnan letölthető?Kamillateát milyen erősségűre kell főzni,úgy értem,hány percig és mennyi vízben?Eddig még csak anyatejet kapott.
2010. jan. 25. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2010. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!én úgy szoktam hogy 2dl vizet felforralok,kiöntöm pohárba,belerakom a filtert és úgy 10percre állni hagyom.Ha meghűlt már ihatja is a kicsi.
2010. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!