Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tartjátok tisztán a baba...

Hogy tartjátok tisztán a baba ágyát, ha sokat bukik?

Figyelt kérdés
7 hetes kisfiam sokat bukik, ilyenkor tiszta tej az matracam, hiába teszek a feje alá pelust. Így kénytelen vagyok mindig hajszárítóval szárítgatni a helyét. Ti hogy oldjátok ezt meg?
2010. jan. 24. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél a lepedő alá gumilepedőt.Így csak a lepedőt kell mosni,cserélni,ha bukik.Ez a bukás idővel úgyis javulni fog,lehet,hogy kicsit túleszi magát.
2010. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a lepedő alatt van egy vékony műanyag fóliaszerűség így nem ázik át a matrac.
2010. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezekkel a megoldásokkal csak az a bajom, hogy mindenhol azt olvasni, ettől megfulladhat a Pici...
2010. jan. 24. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ekkora korában matracvédő volt a matrac és a lepedő közt.
2010. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, tudnál küldeni egy linket, hogy milyen is ez a matracvédő? Köszi
2010. jan. 25. 06:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Én olyan lepedőt vettem, aminek a másik oldala vízhatlan anyagból van, de légáteresztő, így nem fulladhat meg a baba, ha belefúrja az arcát, akkor sem. Az Elefáni bababoltban biztosan kapsz ilyet, én is onnan szereztem be. Többfajta méretben is létezik, 2000 Ft körül van.

Banyuci

2010. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!