Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol adtok babatoknak...

Mikortol adtok babatoknak reggelit? , vagyis, hogy nencsak szopzik, vagy tapszert kap hamen kap meg melle szilard kajat is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Babám 11 hónapos. Kb. egy hónapja kap reggelit is, szopi után. Élvezettel leszipákolja az éjszaka megtelt cicimet és utána komótosan bereggelizik: kalácsot vajjal, sonkáskenyeret, vagy tojásrántottát.
2010. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos, de már kb. 1 hónapja mindig kér az én reggelimből is a szopi után. Szoktam neki csipegetni margarinos kenyeret, vagy adok a kezébe 1 kiflit.
2010. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 11 hónapos fiamnak adok pár hete már reggelit szopi után, mert mindig kunyizott az én reggelimből és minden csupa morzsa lett, amíg be nem ültettem az etetőbe és eléteszem a saját kiflijét..
2010. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kislányom, és ma egyértelműen rávezett arra, hogy igényelné szopi után a szilárdat is. Reggel megszoptattam, majd kimentünk a konyhába, aholis meglátta a tányérját és a benne előkészített tízórai alapanyagot, majd egyértelműen közölte, hogy őőőőőőő és félreérthetetlenül rámutatott a tányérra. Tehát nekünk mától van szilárd reggeli is. :-)))
2010. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!