Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátoknak milyen...

1 éves babátoknak milyen tápszert/babatejet adtok?

Figyelt kérdés
Reggel és este igényli, viszont ami van 9 hótól az már kevés tápértékben. Vegyesen táplálkozik, mindent eszik.
2011. júl. 23. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tejet,tejtermékeket kap,tápszert már régen nem.
2011. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még a 9+ hónapos milupát adom neki reggel, éjszakára a jó éjt tápszert az 6 hónaptól van. De nem elég neki és hajnali 5-6 között már ébred enni. Tegnap előtt vettem a 12 hótol való junior tejitalt ez is miluás, amint elfogynak akkor már ezt fogja kapni. DE ezzel együtt jár az is hogy akkor már vacsi lesz előtte, utána a tejital,illetve reggeli mellé lesz a tejital, ha jól értelemezem a dolgokat.
2011. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy a milumil 3-at vagy a Beba 12+ már párszor kapott tejet is, kezdem bevezetni

másfél éves

2011. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
humana sl-t sinlaccal mert tejérzékeny sajnos
2011. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, az én kisfiam 16 hónapos, de 1 éves kora óta tejet kap.
2011. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beba 1+ junior tejitalt kap 1 éves korától reggel és este. Most 16 hónapos.
2011. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 16 hós.de ő is 1 éves kora óta rendes tejet kap.Este tejet reggel pedig maci kávét.
2011. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!