Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évet betöltött babátoknak...

Egy évet betöltött babátoknak milyen márkájú babatejet vesztek és honnan?

Figyelt kérdés
És mikor adjátok a kicsinek? Teljes étkezésként is jó? Kakaónak is el lehet készíteni? Bocsánat a sok kérdésért, még nem próbáltam soha. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 8. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
milupa 1+ junior ital. v dm 3-as tápszer. reggel és este kapja. reggel utána eszik már szilárdat is, de 1,5 éves koráig elég volt neki magában is. este pedig fél6kor tejpép, fél 8kor tejitel. adhatod kakaóként is persze. bár cukor nem kell bele, mert tök édesek ezek már. én 1 kk nesquicket tettem bele, mikor magában nem akarta meginni.
2010. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nestlé 1+ junior tejital. Reggel és este kapja. Reggel 7órakor kb. 250 ml. utána alszik tovább 9-ig. Este vacsi 7-kor és kb fél 9 körül tejital, 100-250 ml között.
2010. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milupa +1.Nálunk este 6kor szilárd vacsi van.7 körül fürcsi után kapja a tejitalt.

Reggel 7 kor tejital,és 9 körül szilárd reggeli.

2010. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hipp bio babatejet iszik a lányom. Megszűnt a tápszer amit kapott és csak ezt figadta el. Reggel-este kapja, szerintem bármit készíthetsz belőle úgy mint a tejből. A Müler drogériába veszem 1l kiszerelésbe kb 650 ft.
2010. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milupa +1, Mildibé +1. Reggel és este 150-180 ml (többet nem hajlandó :-) ), és esetenként főzéshez (habarás, besamel a rakott kajákhoz, tejbegríz). Tehéntejet csak 2 éves kora után akarok adni neki.Addig ezt kapja. Kakaót sem adok még neki, hanem bio karobport (szentjánoskenyérmag kivonat).
2010. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!