Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik babával, párjukkal...

Akik babával, párjukkal anyósnál lakik, hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy az ELSŐ dolog amit (apa, anya, baba) közösen csinálna,mint egy kis család pl: első nagy szánkózás, vagy első születésnap, első névnap!

Hogyan oldjátok meg ha anyósnál laktok?

Nem azt mondom, hogy ki kell őket hagyni bizonyos dolgokból, hanem, hogy 3-an elsőként átélni, mint tényleg egy család! Úgy hogy senki más nincs ott és nem szól bele, nem okoskodik, nem zavar.

Tudom, hogy ez így nehézkes megérteni. De azt akkarom ezzel mondani, hogy nekünk sajnos sose jön össze, hogy a férjem, kislányom és én együtt éljük át az első igazán dolgokat! :(

Kicsit levagyok törve... Eddig jól türtem, de most kezdek egyre jobban kiborulni...:(

Úgy érzem semmi magán élettünk nincs már! (Tudom neki is nehéz velünk, de talán nem kéne mindenben részt venniük, pláne hogy meg se kérdeznek)

Hogyan oldjátok meg ti az ilyen eseteket?


2010. jan. 24. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi pld. úgy oldottuk meg, hogy mire megszületett a gyerek, elköltötünk tőlük.. én sem bírtam volna.. Igaz, ennek "ára" volt, emiatt csak 30 fölött vállalhattuk a gyereket (addigra lett meg a saját, ámbár félig hitellel terhelt, de mégis saját) otthonunk. Nincs reményetek különmenni?
2010. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én egy kicsit szerencsésebb vagyok, mint te. Egy telken lakunk, de külön házban. Mikor hazajöttünk a kórházból naponta 8-szor jött a mami, amikor csak akart, nem érdekelte, hogy szoptatok, alszik a pici, vagy esetleg én pihennék. Mikor már nagyon meguntam magamra zártam az ajtót egy hónapig, amikor a férjem nem volt itthon. Volt belőle nagy családi botrány, de azóta legtöbbször csak akkor jön a nagyi, ha szólunk neki, hogy jöjhet babázni, mert fent van a kiscsaj. Azért még most is van hogy ˝jókor˝ jön, pl. az első Karácsonyunkba jól belemászott, pedig előtte már volt családi ünneplés.


Most volt 1 éves a lányom, szerencsére a mama is elfogadta a helyzetet, és örül, mikor együtt játszhat az unokájával.

2010. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!