Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akik nincsenek jóban a párjukkal és a válás fenyegeti őket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pl.én. szét is mentünk 6 hónapja.
2010. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, én. 15 hónapos a gyerekem és a párommal kb. 1 éve nagyon nem jó a kapcsolatunk. Én már mondtam neki, hogy elég és itt a vége de egyszerűen nem vesz tudomást róla és nem érdekli, hogy én így nem vagyok boldog.
2010. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, miért mente(te)k szét?
2010. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nálunk ugyanaz van,mint a 2. válaszolónál. Már mondtam neki párszor,megsértődött,utána meg úgy csinált,mintha nem is mondtam volna semmit. Egyszerűen csak megromlott a kapcsolat,folyton veszekedünk...
2010. júl. 9. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, sok a gond. Már előtte is akadt de sajnos amióta megszületett a babánk (1 éve) azóta különösen kiélezett a helyzet :( Teljesen eltér a véleményünk a szülői teendőkről, a szerepekről, feladatokról, kötelességekről és még sorolhatnám....
2010. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nálunk ugyanez van. És veletek mi lesz,ha megkérdezhetem?
2010. júl. 9. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia.

A második választ én írtam. Megkérdezhetem, hogy a kérdés kiírása óta mi történt nálatok? Elváltatok már? Vagy megjavult a párod?

2010. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia! Együtt vagyunk,javult a helyzet,de nem az igazi és nem még hanem már... :(
2010. szept. 17. 20:03
 9/13 A kérdező kommentje:
És Ti?
2010. szept. 17. 20:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok.

Mi azóta ill. kb 1 hónapja próbáljuk újra megismerni egymást, és ez nem csak a "gyerek"miatt van.Én szeretném 0ról kezdeni elméletileg ő is remélem sikerülni is fog.Félretéve az elmúlt idők sérelmeit(fáratdság,pénz stb) megpróbálnám mert látnék esélyt.

fúúú de rohadt egy helyzet..

2010. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!