Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ajánlják, hogy éjjel...

Miért ajánlják, hogy éjjel inkább vizet, teát kapjon a baba cici helyett?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ki ajánlotta ezt? Én ilyet még nem is hallottam. Hát, az én kisfiam biztos, hogy tüntetne, ha nem cicit kapna! Hisz azért ébred fel még 3 hónaposan, mert éhes!
2010. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért ajánlják, de szerintem hülyeség. Nem teázni akar az a gyerek hanem enni!

Most hirtelen az jutott eszembe, hogy lehet azért találták ki ezt a baromságot, hogy könnyebben rászoktassák a babát, hogy éjjel ne ébredjen fel. Ez csak most így eszembe jutott...

Én mindig cicire tettem mikor felébredt, eleinte 2x ébredt fel minden éjjel 3-kor és 5 fél 6 körül. Sose gyújtottam lámpát és csendben voltam, hogy szokja, hogy éjszaka van. Nekem bevált ez a módszer, 3 hetes kora óta végig alussza az éjszakát. Illetve azóta két olyan alkalom volt, hogy felébredt, de akkor beteg volt.

2010. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont múlt héten mondta a doktornő, mert 7 hónapos a babám és mindig csak anyatejes volt, bármikor felkelt cicit kapott, most már ugye eszik iszik mást is, este is jóllakik, tudom, hogy nem éhes és mégis felkel majdnem óránként, csak cicizni és nem azért mert éhes. Le szeretném szoktatni mert nem bírom, hogy óránként felkeljek hozzá és neki se jó. És láss csodát, nem vettem ki, kapott vizet és szépen visszaaludt.
2010. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Ezt 30 éve ajánlották a mi szüleinknek, ma már bebizonyosodott, hogy nemcsak hülyeség, de káros is. Csak cicit!!! Bármikor, bárhol!
2010. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!