Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használ légzésfigyelőt a...

Aki használ légzésfigyelőt a baba mennyi idős koráig? Tudom hogy 1 éves korig ajánlják, én bérlem 9hós a fiam és gondolkozok lemondjam e.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Már megteheted, hogy visszaviszed.-)

Én 1 éves koráig használtam, mert akkor megtanítottuk egyedül elaludni, és nehézkes volt, mivel még állva volt, mikor otthagytuk, és csak összerogyott az ágyban, ha bementem bekapcsolni, arra felébredt és kezdődött minden előlről. Így abbahagytam. Különben hagytam volna a kistesó érkezéséig is akár.

2009. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Én 6 hós múlt amikor elhagytam,igaz kényszerből mert le ejtettem,igy egy két nap nem működött.Nehéz volt és szokatlan,de semmi baj nincs a babával,most 7 hós múlt,már mi is felajánlottuk másnak a figyelőt.szerintem már nem is kell.
2009. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!