Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kijött az első fogunk. Ma...

Kijött az első fogunk. Ma vettem egy pici fogkefét, kezdjem el esténként mosni?

Figyelt kérdés
Milyen fogkrémet használtok? Vagy hogy megy ez egyáltalán?
2010. jan. 22. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogkrémmel ráérsz még. Esténként nyogodtan dörzsölgesd neki, had szokja. Én fogkrémet egy éves koruk után kezdtem el használni. Kisebbik gyermekem másfél éves, s imád fogat mosni, s már köp is. Az öblítés még nem megy, a vizet automatica lenyeli :)
2010. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán dörzsizd üresen a kis kefével. Tedd rendszeressé, én nem csináltam, nem is engedi 14 hósan:(
2010. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kijött két foga a lányomnak, azóta gyakoroljuk a fogmosást. Nedves fogkefével.

Fogkrémet akkor adj, ha már ki tudja köpni, nem nyeli le.

És ha elfogadsz egy tanácsot: fluoridos fogkrémet ne adj neki. Többet árthat, mint amennyit használ.

2010. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ert de akkor is kell mosni ha meg nem bujtak ki teljesen?
2010. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább várnék addig, mig kibujnak teljesen, mert azért nyitott még az iny és biztos fáj is, ha még növekszik, jön kifelé, ne legyen túl rossz élmény.
2010. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 22:01 vagyok

Én "mostam", amikor még csak félig voltak kint. De ez nem a rendes fogmosás, csak olyan, mintha. Kis fogsimogatás és kész.

De valóban óvatosan kell, játékosan, hogy ne fájjon és ne legyen rossz élménye a gyereknek erről.

2010. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!