Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatejes babák éjjel is 3...

Az anyatejes babák éjjel is 3 óránként esznek? úgy értem ha nagyobbak akkor is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hónapig szopott, 6 hetes korától már egyszer sem evett éjjel, mindig este 8-kor utoljára, majd reggel 7-kor.
2010. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem majdnem 6 hónapos a kislányom,de így kel fel kb enni: 1-4-7 Tehát igen,3 óránként.
2010. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyéni. Az enyém éjjel kihagyott egyet, amúgy 3 óránként. Nappal meg ahogy jött - óránként, két óránként, fél óránként. :)

Most már egy éves, és csak 3x eszik egy nap. De 11 hónapos koráig nem volt rendszer.

Még most is 2x kell legalább az éjszaka folyamán, de ebből egyszer csak vizet kap.

2010. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hós, este szopizik 9 körül, aztán majd csak reggel ébred 6 körül, de van, hogy kihúzza 8ig is.
2010. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az újszülött babák nem tesznek különbséget éjjel és nappal között, ők akkor kelnek és esznek, amikor éhesek. Később persze beáll egy rendszer, napirend. Általában 2-6 hónapos kor körülre várható, hogy a babák átalusszák az éjjelt. De ez babánként is egyéni. Nekem 3 hetesen a fiam végigaludta a éjszakát, most a kicsi már 13 hónapos és még mindig kel éjjel. Hol 1x, hol 4x.
2010. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden baba maskepp csinalja,az en lanyom este elalszik tiz ora korul,majd ebred haromkor es hatkor.Ha eszik reggel kilenckor,elofordul hogy azt hiszi meg ejjel van es visszaalszik meg egy ket orat.
2010. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen gyerekem (3 van) se evett 3 hónapos kora után éjjel soha. 12 órát átaludt addigra mindegyik. 1 éves most is reggel-este szopik.
2010. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!