Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtanul járni így is?

Megtanul járni így is?

Figyelt kérdés

Lányom 9 és fél hónapos,karácsony napján állt fel először.A járókában és a kiságyban lépeget oldalazva.Mikor kiveszem mászik,mint a villám és föl is kapaszkodik egy csomó mindenen,olyanon is,aminek én nem örülök,és le is szedem egyből!Így viszont alig van valami,amiben megkapaszkodhatna!

Azért mejd megtanul így is járni?

Vagy hogy csináljam?

Úgy féltem,mert olyan dolgokba kapaszkodik,ami veszélyes,de eltüntetni nem tudom a lakásból!


Mikor fogja megérteni,hogy "nem szabad,veszélyes!"Mert napjában 1000x elmondom,de csak vigyorog!


Köszi minden választ!


2010. jan. 22. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért biztos van valami, amibe kapaszkodhat. Ha nagyon nem megy, vegyél járássegítőt. Amúgy nagyon ügyi kiscsaj. :) Azt pedig szerintem ne nagyon várd még el tőle, hogy megértse, hisz neki az a fontos, hogy felálljon, és ezért mindent megtesz. Ez érthető.
2010. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,a járássegítő nem is rossz ötlet!
2010. jan. 22. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtanul,sokat esik majd,koppan a feje és megtanulja,hogy elesni nem jó,mert fáj(nálunk ez max 2 hét volt),mi a lakást átpakoltuk,amíg járni tanult 2 hónap,virágok ki,üvegasztal ki,éles tárgyak fel a polcra...
2010. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia,köszi


Az a baj,hogy nálunk csak olyan dolgok vannak,amik nem elmozdíthatóak!Virág,üvegasztal nincs még,pont ezért,nem olyan rég költöztünk!

Amibe kapaszkodik:Radiátor,konyhabútor,beépített sütő,étkezőasztal székei(majdnem felbillent vele)!Ezért aggódom!

2010. jan. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!