Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek le van maradva a...

Szerintetek le van maradva a babám? Jövőhéten lesz hat hónapos.

Figyelt kérdés
Még csak a hátáról tud a hasára fordulni vissza nem.
2010. jan. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva! Az én babám már kb 6,5 hós volt,amikor hasról visszafordult. Azóta se csinálja gyakran,átlag napi 1x. Egyszerüen nem akar,ha akar akkor visszafordul.
2010. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva,ez babától függ.Az én ikerlányaim is 6-7 hónaposan kezdtek forogni.Nincs ezzel gond.De ha nagyon aggódsz,beszélj a gyerekorvossal vagy járhattok babatornára is.Mi is oda járunk,és rohamosan fejlődnek azóta.
2010. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva az en lanyom is 6 honaposan fordult meg hasrol hatra. Esetleg elviheted babatornara.
2010. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ugyan így vagyunk. 25.-én lesz 6 hónapos a kisfiam és nem nagyon akar forogni. Hátról hasra már régóta tud, de vissza eddig csak egyszer sikerült neki, akkor is azért mert hasra vágta magát pont úgy, hogy a párna alatta volt, kicsit megdöntötte és így könnyebben ment neki a visszafordulás. Kedden voltunk védőnőnél és azt mondta semmi baj nincs, egyáltalán nem vagyunk lemaradva sőt, a korához képest méh fejlettebb is, mert többet gagyog mint a többi 6 hónapos és mozgékonyabb is. Egyedül fel is tud ülni:)

Szerintem sem vagytok lemaradva. Egyébként is minden baba más. Anyukám azt mondta én és a nővérem mindent időben csináltunk, a bátyám pedig mindent sokkal később, ennyire különbözünk pedig egy anyától egy apától vagyunk.

2010. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia


nekem 8 nap múlva lesz 6 hónapos,de még csak az oldalaira fordulgat,de azt nagyon vagányul csinálja.

még egyszer sem furdult át semerre sem.

én majd csak 7 hónapos korában kezdem el az aggódást,ha esetleg addíg sem akarja majd csinálni... :)

2010. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!