Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ilyen hisztis,...

Miért lett ilyen hisztis, sírós a babám?

Figyelt kérdés

Igaz másfél éves,de sosem volt az a feleslegesen nyafogós fajta.ha elesett is sosem sírt,kivéve ha tényleg nagy baj volt.

Most meg a napokban el kezdte,hogy nagyon akaratos lett,és ha nem kapja meg amit akar,sír,amúgy is egyre többet nyafog,igazi nyafogás,tehát nincs semmi baja,még a foga sem jön most.

Sőt eddig elvolt egyedül a szobában amíg kiléptem pl a konyhába vacsiért,vagy egyéb dologért egy-két percre,most meg a fenekemben akar lenni,és keservesen sír,ha nem jöhet velem.

Lányok,még a wc-re is utánam kell hogy jöjjön.Mi ez?

Szep.szorongásnak kicsit már késő,nem?


2010. jan. 22. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamitől megijedhetett.Próbálj vele sokat beszélgetni,És ne vidd magadaal a WC-re,ne engedj a hisztijének,mert akkor sokkal rosszabb lesz.
2010. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyem is ezt csinalja,ha nem engedem be a wcre ugy visit az ajtoba,mintha vernek.
2010. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdődött az első hiszti korszaka. Feszegeti a határait. Ennyi. Most kell következetesnek lenni és nem mindent megengedni. Nálunk a 20 hós lányom csinálta ezt, de szépen lekezeltem, persze bepróbálkozik időről időre, de nem durván.
2010. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő már jobban ért a szóból, mint egy egyéves, akikre ez teljesen jellemző. Ha nem akarod, hogy veled wc- zen, akkor tényleg ne engedd. Mindig ugyanazt mond és ugyanugy. Először visit majd, de szépen meg fogja érteni. De ha ugy érzed, hogy egyedülhagyva a szobában rettegve sír, akkor azért nem hagynám magára, mert tényleg fél. Szerintem abba fog ez maradni.
2010. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én van úgy, hogy az apjával sem tudom együtt hagyni, de a WC-re akár mit is csinálhat, nem engedem be. Hasonló a helyzet, mint nálatok. (17 hónapos)
2010. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!