Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még olyan anyuka...

Van itt még olyan anyuka akinek a 1,5 évese nagyon hisztis, sírós, akaratos?

Figyelt kérdés
Hogyan élitik túl? Nekem a gyerekem kisebb kihagyásokkal képes egész napokat átüvölteni, hisztizve kommunikálni...Nem tudom mi tévő legyek, sokan -biztos vagyok benne -azt sem tudják miről beszélek. Aki így van ezzel érezze magát kiváltságosnak!
2009. okt. 26. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Hát nagyon sok türelemmel. Ma például fél órát hisztizett csak azon, hogy bedobálta a sarokülő mögé a játékait és nem tudta kiszedni. 1-2 alkalommal még kiszedtem és elmondtam neki, hogy nem szabad, de nem érdekelte. Folytatta, én meg nem szedtem ki neki. Hát rendesen durva volt, ahogy dobálta magát. Pedig nincs adva alá a ló, egyszerűen most kezdi próbálgatni a határokat. Csak a türelem segít szerintem meg a következetesség.
2009. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ilyenkor mi a legjobb? Mit tegyen az ember? Mintha nem is hisztizne, vagy tegyem be a szobájába ?

Álltalában üvölt mint a sakál és ütöget.

2009. okt. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!