Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni?

Miért nem akar aludni?

Figyelt kérdés

1 éves kislányom nappal nem akar aludni.Kb 2 hete van ez a probléma.Leteszem aludni,és 20perc múlva ébren van.Utána egész du.nyugtalan,hisztis!Nyilván fáradt,hiszen ennyi pihenés Neki nagyon kevés!Este fél 7 kor fürdünk,mert nem bírja ébren!Mi történhetett vele?Volt v.-kinek ilyen gondja?

Jelezzem orvosnak?


2010. jan. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Szégyen, nem szégyen, én kb egy hónapja nappal a babakocsiba rakom aludni, és ha megébred 20 perc múlva, visszanyomom, elrázogatom és ráhúz még másfél órát átlagban. Nem tudom én se, mitől van. Felébred,és azonnal felpattan az ágyában.
2010. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó ugyanez!!!:)
2010. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Épp most telt le a 25 perce... felébredt, visszanyomtam, és tologattam kb. 3 percet és már alszik is.. minimum egy órát rá fog húzni. :)
2010. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második vok.Nálunk meg délben alszik 25-40percet és ennyi!!!!!Majd este fél7 kor fürcsi és kb 8-fél 9 alszik.Éjjel 2-szer kel fel.
2010. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,sajnos ez van itt is!Jó lenne tudni mi az oka!A kis agyának is pihennie kéne!Esik-kel.Nagyon sajnálom!
2010. jan. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!