Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj az 5 hós kisfiama...

Ugye nem baj az 5 hós kisfiamat nem tartom állandóan ölben?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok,hogy így vagy úgy alszik el,altatni kell stb.Mi is voltunk így,de leszokott róla.Attól még nem vagyok rossz anya igaz?
2010. jan. 22. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rosz anya! Nagyonis okosan és következetesen csináltad.
2010. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Ez megint egy felesleges és önfényező kérdés...
2010. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem komolyan kérdezted? :) A lehető legjobban csinálod! Az én babimat kezdettől fogva csak megpuszilom, beteszem az ágyába, betakarom, kap egy fejsimit, és alvás. Lekapcsolom nála a villanyt, és kijövök a szobájából. Hallom időnként, hogy mormog, nyögdécsel, de nem megyek vissza hozzá, ha csak nem sír. Előfordult párszor, hogy sírt, mert bentragadt egy büfi, de olyankor csak kivettem a vállamra, büfizett, és irány vissza az ágy.

Hidd el, nem attól lesz rossz anya valaki, hogy nem ringatja állandóan a babáját!

Banyuci

2010. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fényezem magam.Csak ezt látom hallom,hogy testközelség,magunkra kötjük ringatjuk stb.Persze én is szoktam de nem állandóan.Egy kicsit lelkiismeret furdalásom van e miatt. tegyük hozzá 8kg a drágám 5 hós.és nem is bírnám:-)
2010. jan. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!