Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy állandóan puszilgatom...

Baj hogy állandóan puszilgatom a kisfiamat?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok ezzel?

Egy ismerős azt mondta, hogy olyanok vagyunk mint egy szerelmes pár, és ez túlzás. De nem bírom ki, amúgy nincs kézbe nagyon jól elvan egyedül, de ha etetem vagy tisztába teszem, vagy csak odamegyek és megpuszilgatom, hol az arcát, hol a kis sonkáját, hol a talpát stb.


2009. jún. 14. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, ne foglalkozz másokkal! Biztos irigyek. A mi fiunk folyamatosan ölben van, puszilgatva, szeretgetve. Az apja többet szeretgeti mint én. Erre mit mondanának? :D
2009. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet miért baj?
2009. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan puszilgatom a 3 hónapos fiamat. Szerintem ez normális, hiszen szeretjük őket.
2009. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is agyonpuszilgatom néha a 12 és fél hónapos kisfiunkat :) :) imádom :)
2009. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan szeretgetem, ha ölben van. Puszilgatom folyton. Szerintem sincs ezzel baj! Lehet hogy az ismerősöd kicsit érzéketlen!?
2009. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes,hogy ennyit puszilgatod.Én is egyfolytába megpuszilom akárhányszor a közelébe vagyok!Majd inkább ő lesz az aki egy idő után unni fogja a sok puszit,elvégre fiú és nem minden kisfiú szereti a sok puszát!:)Úgyhogy addig kell szétpuszilni,még engedi!:):)
2009. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ki mondta hogy baj? Én is állandóan puszilgatom a 2 hónapos fiacskámat, alig tudok betelni vele.
2009. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak puszilgasd amennyit szeretnéd,érezze a szeretetedet. A más meg le van....
2009. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Habár én lányos anyuka vagyok, én is össze vissza puszilgatom.És az apja is.A nagyiról nem is beszelve.

Majd 10évet kellett várni rá,jó hogy puszilgatom!!

2009. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!