Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok és apukája hogyan jön...

Babátok és apukája hogyan jön ki egymással?

Figyelt kérdés
Mennyit játszanak együtt és mit?Van olyan apuka aki holt fáradtan haza ér a melóból, de még magára vállalja a fürdetést,vacsiztatást,esetleg ő altatja a babát,és néha elviszi sétálni a babát hogy anya alhasson,vagy pihenhessen picit??a lánykák apásabbak esetleg,vagy van kisfiú aki nagyon húzódik apájához?
2010. jan. 21. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A férjem elég keveset van csak itthon. A lányunk eleinte nagyon örült, ha hazajött, de egy puszi után jött vissza hozzám, az apjával nem tudott mit kezdeni. Igaz, apa sem nagyon törte magát, hogy ő akarja etetni, pelusozni, fürdetni. Kb. 1.5 éves kora óta nagyon jól eljátszanak. De ne gondold, hogy hétvégén esetleg ő kel fel vele, hogy én tudjak egy kicsit pihenni. Pedig már többször kértem, hogy osszuk be, hogy legalább néha én is tovább tudjak aludni. De nem. Sőt, néha beküldtem, hogy nézze meg apát, apa meg kiküldte, hogy menj anyádhoz. Most már hiába is küldöm, mert a lányom mondja, hogy apa alszik. Szóval ezt jól megtanulta.

Egyébként úgy veszem észre, minél nagyobb, annál jobban kiveszi a részét az apja is. A kicsikkel nem nagyon tudnak a pasik mit kezdeni.

2010. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A fiam most 9 hónapos és imádja az apját. Eteti, fürdeti, játszik vele. Ha kaki van csak ő rakja tisztába én hozzá sem nyúlhatok. Reggel ő kel, hogy megcsinálja a kajcsit. Kicsit már úgy érzem semmit sem csinálhatok, de annyira édik. Nekem nem sok dolog jut csak mosok és takarítok.

Szerintem alkat kérdése de a férjemnek több érzéke van a gyerekhez mint nekem.

2010. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! 10 hónapos a lányom, az apukájával úgy van hogy jó ha otthon van meg az is ha nincs :) Szerintem kisebbnek nem foglalkozott vele eleget és azért van ez, persze ő megsértődik ha mondom neki. Igaz minden nap ő fürdeti, de ha valamiért nem is akkor is ott van és segít. Tisztába teszi, rá tudom hagyni ha elmegyek otthonról de ha én is ott játszok velük akkor csak hozzám bújik, csak hozzám jön. Altatni egyáltalán nem tudja mert el sem fekszik neki, nemhogy még aludjon. Az ételt viszont van hogy nekem nem fogadja el, harcol velem, apánál meg megeszi az egész tányérral :)
2010. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6 hós a babám...nálunk behozza a vízet fürdéshez...meg vigyáz rá míg én fürdök...a játék kimerül abba hogy ő fekszik a kiscsaj meg forgulászik mellette..épp tegnap akadtam ki..akkor meg játsza az agyát,direkt gügyög neki,de meg se tudja etetni,legszívesebben ....nah nem leszek alpári..szóval irigylem akinél még pelusozni se enged,nem mintha nehezemre esne de kicsit sok,mikor itt van a barátnőm tök jól dumálunk és beszól ...gyere bekakilt...hát ne akadjak ki..
2010. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 14 hónapos,amióta jár,azóta haverok:)

Előtte nem tudott vele mit kezdeni a férjem,ehhez az is hozzátartozik,hogy 7-8 hónapos kora körül jött ammal. nála a szeparációs félelem,mindenhova mászott utánam.

Állandóan üvöltött,nehéz volt.

Pár hónapja történt valami,mert már el is tudja apa altatni,ha itthon van,nem viszem magammal reggel,délután az oviba,nagyon jól elvannak együtt.

Hozzáteszem még sosem fürdette,nem eteti,pelenkázza,csak akkor ha nem vagyok itthon,de ő ilyen,ilyen volt anno az ő apja is.....

2010. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a mi kislányunk 5 hónapos lesz és imádják egymást. Az első perctől kezdve mindent megcsinál, pelenkáz, öltöztet, sétálni viszi, ha kell altatja. Mondjuk hét közben 5-6 óra között ér haza, de a fürdetés az csak az övé, ehhez ragaszkodik a férjem. És így is mindig mondja, hogy szerinte nem tölt elég időt a babával.
2010. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!