Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok és apukája hogyan jön...

Babátok és apukája hogyan jön ki egymással?

Figyelt kérdés
Mennyit játszanak együtt és mit?Van olyan apuka aki holt fáradtan haza ér a melóból, de még magára vállalja a fürdetést,vacsiztatást,esetleg ő altatja a babát,és néha elviszi sétálni a babát hogy anya alhasson,vagy pihenhessen picit??a lánykák apásabbak esetleg,vagy van kisfiú aki nagyon húzódik apájához?
2010. jan. 21. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia!1 éves a lányom és megörül az apjáért-ez oda-vissza igaz.Párom két helyen dolgozik,és rengeteget,de ha itthon van,mindene a kicsi.A fürdetés akkor csak az övé,és persze tisztába teszi,eteti ha kell,no és büszkén sétálgatnak.Néha már féltékenykedem....:-)
2010. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Férjem 6 előtt ér haza, onnan csak ő van a babánkkal (14h.). Játszanak, fürdenek, stb..

Altatni nekem kell, mert apukájával nem tud elaludni, felpörög tőle örömében :)

Lányom imádja őt és viszont, én meg őket :)

2010. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

imádják egymást a kezdetektől.

a férjem is mindent megcsinál a baba körül, legyen az gyógyszerbeadás, etetés, fürdetés, pelenkázás, játszás, körömlevágás.

már a kezdetektől így van, sokáig ő énelekt neki esténként, amikor altattuk.

2010. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Egyébként kergetőznek, bújócskáznak, dobálja a férjem, repülőznek, labdáznak, ilyesmik...

2010. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia! 9 hónapos a kisfiam és, amikor jön haza apa, akkor sikít örömében. Apa le sem veszi a kabátját és már veszi is ki a kezemből a kicsit. Mindig közösen fűrdenek és esznek. Apa csak úgy beviszi a munkahelyére néha, addig kicsit szépítkezek itthon.

Szóval imádják egymást és szinte össze vannak ragadva.

Közösen szoktak újságot tépni, térden állva fogocska és hinta-palinta.

2010. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom,nagy a szerelem az apa és közte! Az én párom is 2 helyen melózik 2 naponta éjszaka és mellette még nappal délután hazajön 2 körül,együtt eszünk játék a lányzóval ,ha megy éjszaka akkor alszik 2 órát. Soha nem fáradt ha a gyerekről van szó! Szombati nap az övéké ,akkor megy a nagy játék,séta apával! Ilyenkor van idő itthon főzni több napra,vasalni stb.! Ja fürdetni nem szokta csak előkészíti a pancsihoz,tisztába rakni csak ha pisis:)!
2010. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A mi fiunk ugyan még csak 7 hetes,de bolondulnak egymásért.Ha a pici fiú meghallja az apja hangját,máris fülig ér a szája,szereti a mély hangját,gondolom :)

Fürdetés még az enyém,mert apa kicsinek találja a törpét,"játszani" pedig csak a lámpával hajlandó a kis trónörökös :D

2010. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
...:( most irigyellek titeket.Becsüljétek a párotokat.
2010. jan. 21. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Hű, de irígykedem rátok! A fiam 17 hónapos, ezelett az idő alatt egyszer fürdette, de rossz volt nézni. Egyszer pelusozta, amikor elmagyaráztam neki, hogy mit hogyan kell csinálni. Játszanak, ha a TV-ben nincsen érdekes dolog. Nem tudok elmenni egyedül vásárolni, mert inkább velem jönnek. Lovagolni járok, amikor jó idő volt mindíg elkisértek, akkor még egy kicsit sétáltak is. Ahogy jöttek a hidegek, elvitt az apa a lovardába, de a kocsiból ki se szálltak. Szegény fiam! Aztán ezt eljátszották még vagy kétszer akkor mondtam a férjemnek, hogy ezt a másfél órát inkább töltsék otthon. Aztán próbáltam úgy időzíteni, hogy aludjon a baba, amíg én pacizok. Ha nem érek haza időben, már csörög is a telefon. Egyszer elmentem egyedül vásárolni (szerintem azóta soha) és csörgött a telefon, hogy mikor érek már haza, mert kaki van a pelusban. Sajna tápos is volt a fiam, legalább az esti és éjjeli tápot Ő keveri, és fürdés előtt kimossa a kádat, és segít a pelusozásban és az öltözésben. Emellett nem csak a fiam után pakolászok, hanem még utánna is. Enyém a háztartás, és a kert. Legalább a füvet lenyírja. Bár egyszer már mező volt a kertünkben.
2010. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az én férjem sem egy mintaapa. Két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor etette meg vagy tette tisztába a kisfiunkat, pedig már 1 éves. Ha szólok neki, hogy hintáztassa meg vagy olvasson mesét persze megcsinálja, de magától nem igazán jut eszébe. Azt azért hozzá kell tennem, hogy a fiam nagyon anyás, a férjem néha el is keseredik, hogy mindig csak hozzám bújik, de hát én foglalkozok vele a nap 24 órájában, miért is lenne másképp.

Ettől függetlenül imádja a fiát és viszont.

Ja és sétálni eddig kétszer voltak kettesben, de hármasban már többször voltunk.

2010. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!