Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája se szereti a...

Más babája se szereti a krumlpit? Hogy fogadtassam el vele? Hisz minden főzelék alapja.

Figyelt kérdés

1.5 hónapja kezdtük a hozzátáplálást és a krumplit eddig semmilyen formábab és semmivel nem fogadta el..


Csak mi vagyunk ilyen válogatósak?


2010. jan. 21. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam se ette meg, rizsliszttel, kukoricaliszttel sűrítettem, 10 hós korától meg rendes liszttel.

Mai napig nem szereti. 2 és fél éves.

Se krumplipürének se semminek, mondjuk nagyon nagyon válogatós sajnos...

2010. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hú, nem is gondoltam, hogy ilyen sok gyerek utálja a krumplit. Az enyém sem szereti még 2,5 évesen sem. Az egyetlen kivétel a Mekis sűlt krumpli( ha én csinálok otthon az sem jó neki). Ha kis mennyiséget tettem a főzelékbe akkor azért megette. De én is inkább rizzsel sűrítettem.

Az almával is így volt az elején, de azt azóta már szereti, de csakis "harapva". Reszelve soha nem ette.

2010. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

14:00-ás vagyok, én rizspehellyel sűrítettem sokáig, a Holle márkájút nagyon ajánlom. Vagy a rizsliszt is jó, ha már adsz tejterméket egy kis natúr joghurtos habarást csinálhatsz.

De a szűrős tényleg jó, nekem a védőnő mondta, hogy ne turmixoljam a krumplit mert akkor ilyen nyálkás lesz és azt nem szívesen eszik meg. A szűrőn átnyomva meg csak sűrít, de íze szinte nincs is. Egy próbát megér! :)

2010. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13:48-as vagyok. Rizs vagy kölespehellyes sűrítettem. A krumplit meg villával teljesen simára lehet nyomni, ha jól meg van főzve. Turmixolni egyszer próbáltam, de csiríz lett :)
2010. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!