Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadtassam el a cumit...

Hogyan fogadtassam el a cumit a babával? KÖSZI A VÁLASZOKAT: SÜRGŐS

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én, ha beletettem a szájába, utána enyhén kocogtattam a mutatóujjammal és előbb, utóbb ráharapott. :-)
2010. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült, de áll. félálomban elfogadják, nálunk nem jöttbe, de nem erőltettem, most 10 hónapos, néha szopizza az ujját, de nem nagyon kell neki az sem...
2010. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
odatartom a kezemmel a szájához, hogy ne essen ki és 5 perc alatt rácuppan.
2010. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sehogyan se tudtam 1 éves nem cumizik amit most már nem is bánok!
2010. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencs az én babám nyugodt volt, úgyhogy akkor adtam neki csag oda amikor láttam, hogy nagyon álmos és nem tud elaludni. Még pár hetesen. Beadtam a szájába és szívta kis drágám és már csukódott is le a szeme. Csak elalváshoz kell. Kombináltam még egy textílpelussal, azota ha látom, hogy kezd pilledni, beteszem a kiságyba, cumi, pelus és tudja, hogy ez az alvást jelenti és már csukódik is a szeme. Ezzel csak annyi baj van, hogy nappal nem gond de este ha megébred nem tud visszaaludni nélküle és menni kell bedugni. (Mert mindig kiveszem ha már mélyálomban van) Próbáld akkor elkezdeni szokatni ha már álmos nagyon.
2010. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nem szopizott egy percet sem, neki pár naposan ajánlottuk fel :D a cumit. Mondhatom vagy 10félét próbáltunk, mire kiderült, hogy neki csak és kizárólag a cseresznye formájú patikában kapható "förmedvény" jó !!!:D Próbálgass több félét, ha nem fogadja el! Lehet a formája vagy az anyaga nem tetszik neki!!
2010. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Miért akarod mindenképpen, hogy cumizzon? Én azt gondolnám, hogy annak örülni kell, ha nem cumizik! Se a foga nem romlik, és a gond is elmarad, ha véletlenül eltűnik. A cumizásról egyszer majd le is kellesz szoktatni...és az lehet, hogy sokkal nehezebb lesz!
2010. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!