Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzéseket vált ki...

Milyen érzéseket vált ki belőled babád illata?

Figyelt kérdés
Én nagyon imádom!
2010. jan. 21. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Én is imádom az illatát, főleg mikor bekakil :o))
2010. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


nagyon szeretem fürcsi után "szaglászni". Lehet hogy betegesnek tűnik, de a pisis pelusát is megszaglászom, hogy egészségeset pisilt -e , milyen a szaga? Állítólag a túl erős pisi-szag nem jó babuciknál sem...

2010. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is imádom szimatolni a fejecskéjét és a nyakát. Ez utóbbit azért is, mert kicsit csikis neki és olyan aranyosan mosolyogva rámnéz. (17 hónapos)

Az egyik sódonőm mondta is, hogy az én babámnak milyen jó az illata, az ővé nem ilyen jó.

2010. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Belőlem ilyen "minden rendben" érzést vált ki. :-))
2010. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem, ha megérzem, akkor legszívesebben megenném ,ami nem is csoda, mert vaníliáscukor-illata van. pedig nem is fürdetjük csak gyóhyszertári fürdetővel és a ruháit sem öblítem semmi különössel. :)
2010. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon szeretem:)Főleg mikor ébred és bemegyek hozzá, akkor megcsap babaillat, olyankor csak szorongatom.
2010. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Imádom az illatát.Ritkán van ölben, de akkor mindig mélyen beszívom az illatát és elönt a szerelem érzése.

Négy hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is a szerlemhez hasonlatos:-)Olyan ölelni puszilni való kis savanyú illata van.
2010. jan. 21. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
IMÁDOM,az illatát nagyon sokszor szaglászom:)és "szerelmes"érzést vállt ki belőlem.Most 17hónapos,de már észrevettem,hogy ő is szimatol engem:D
2010. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy konzerválni kellene valahogy. Vagy parfümöt csinálni belőle:-) Főleg csucsu után van isteni illatuk, bent a nyakánál. Én állandóan szagolgatom. Ja és imádom a "lábszagát":-))
2010. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!