Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cékla ha megfőtt, akkor...

A cékla ha megfőtt, akkor puha lesz vagy milyen? Ma adok a bébinek először, még sose főztem. Kb. mennyi idő múlva lesz jó?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A cékla, ha meghámozzátok, akkor kifakul. Ha a héjjában főzöd meg akkor nem. Én gyakran készítek cékla savanyúságot. Legelőször én is megpucolva főztem. Az íze nem rosszabb, mint a héjjában főtté, csak a látványa érdekesebb. Utánna meg lehet hámozni, majdnem úgy, mint a főtt krumplit. A krumpli meg persze, hogy szétt fő, hiszen gyorsabban elkészül, mint bármi más.

Az én fiam (17 hónapos) semmilyen formában nem szereti a céklát, az unokatesója, aki már 12 éves viszont a mai napig két pofára eszi, és a levét is megissza.

2010. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!