Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az estben mikor kezdhete...

Ebben az estben mikor kezdhetem el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
5 hós múlt a babám,tápszeres,eddig hasmenéses lázas betegsége volt,már minden oké,azt mondta az orvos,hogy nem kell gyógyszer.De még azóta is híg a széklete,napi kétszer-háromszor van ilyen pelusa,és már egy hete tart.Gondoltam,ha kaphatna egy kis almát,banánt ilyesmit az segíthetne.Vagy várjam meg míg teljesen rendbe jön?
2010. jan. 21. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezd el adni neki az almát, az én fiamnak mindig híg volt a széklete, a tápszer ellenére is. Kóstoltasd meg vele, aztán meglátod. Olyan sokat úgysem kap egyszerre, hogy nagyon megzavarja. Lehet nem is fog neki ízleni, mi is így jártunk, kiköpte, ezért vártam még 4-5 napot, és újra kezdtem mással. Úgyhogy szerintem nyugodtan próbálkozzatok.
2010. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alma,banán mehet(banán mondjuk vitatéma,van aki nem ajánlja)

Nem árthat neki,de egyszerre csak egy félét kostoljon pár napig.Esetleg krumplit is kostolhat,mondjuk tápszerrel keverve,hogy jobb ize legyen.

2010. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!