Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdhetem a hozzátáplálást a...

Kezdhetem a hozzátáplálást a késődélutáni időben, vagy mindenképp ebédidőben kell kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy délutánra már nem tud annyi tejcsi termelődni, hogy elég legyen neki. 4 hónapos, csak anyatejes volt idáig, de délutánra már 1,5-2 óránként akarna enni. Este az utolsó cicizésnél, meg már mind két ciciből kellett neki. Ha délután adnék neki hozzátáplálást, akkor lehet, hogy estére is maradna elég. Szerintetek?
2010. jan. 21. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha délután sűrűn akar szopni,akkor szerintem délben nem lakik jól.A helyedben délben adnék neki pótlást,gyümölcsféléket,később főzelékeket.

De semmi baj nem lesz,ha délután vagy este adsz neki pótlást.

2010. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy,hogy délben

vagy délután kapja.

Rád van bízva...

Mikor van rá több időd?

próbáltad már a homeopátiás bogyót

vagy valamilyen szoptatós teát?

2010. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, most újra kezdtem inni a teát. Remélem visszaáll a rend. Lehet, hogy most nőtt meg a tápanyagigénye, és pár nap alatt hozzáigazodik a tejtermelésem, legalábbis remélem, hogy csak ez van!!
2010. jan. 21. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg azért ajánlják a délelőtti, vagy az ebédidőben történő kóstoltatást, hogy ha valami gondot jelent az új étel, akkor estére nyugodjon meg a pocak és tudjon aludni a baba. Illetve, ha hirtelen fellépő allergiás reakció lenne, akkor könnyebben orvoshoz tudjunk menni, mint mondjuk éjjel.

Úgyhogy én úgy csinálnám, hogy az újak kóstoltatását inkább ezekben az időszakokban kezdeném, de ha már egy-egy ételt megszokott, akkor már délután adnám.

2010. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!