Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoljak erről? "Bolti"...

Mit gondoljak erről? "Bolti" tejbe citromlé?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömtől hallottam, hogy azt a tanácsot kapta, tegyen egy pár csepp kifacsart citromlevet a tejbe, így kevésbé allergizáló lehet. 9 hónapos babának adná. Én még soha nem hallottam erről hogy jó lenne. Lehet tévedek?
2010. jan. 21. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem sok értelme van.Az allergiát a tejfehérje okozza, a citromlétől max kicsapódik,de attól a felépítése -tehát az allergizáló hatása- ugyanaz marad.

És a citromlétől összeugrik a tej,vagy ha nem,savanyú lesz az íze.Hát....

2010. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A tej csak igen ritkán allergizáló, a propaganda ellenére.Minél később kerül a szervezet kapcsolatba egy allergizáló étellel,annál nehezebben tud az immunrendszer védekezni ellen.A bolti tejből a valódi tejet kell venni a a kezelt tejeket.

A citromlétől pedig összetúrósodik,és ihatatlan lesz minden tej.

2010. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!