Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több szilvát, vagy fél kúpot?

Több szilvát, vagy fél kúpot?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt utoljára széklete félévesemnek,de nem túl sok.Azelőtt meg pénteken.Ennek ugye lassan már egy hete.barack,sütőtök,hőmérőzés nem jött be.Tegnap adtam neki szolvát,de mivel még nem evett,kb 2 kiskanállal kapott.Ízlik neki egyébként.Estére volt annyi kaka,hogy épp meglátszott a peluson.ma van az utolsó napom kísérletezni,holnap orvoshoz viszem,ha nem lesz ma sem.A kérdésem az lenne,hogy több szilvát adjak vagy egy fél kúpot?Melyik a tutibb?A kettőt egyszerre nem szeretném bevetni.szerintem az sok lenne,bár még kúpot sem kapott soha.
2010. jan. 21. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is gyakran küzdünk hasonló gondokkal 5 hónapos kislányommal. Nálunk a szilva bevált. Pl tegnap reggel már segítenem kellett neki, de még így sem volt 100%-os az eredmény, 10 óraira szilvát kapott, majdnem az egész üveggel megette, délutánra garantált volt az eredmény.
2010. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. A kúp gyorsabb eredménnyel jár. Nálunk általában max. fél óra után hatott. Ha beadtad, egy percig kb. szorítsd össze a kis fenekét, mert azonnal ki akarja nyomni. Nem fáj neki és meg fog könnyebbülni. A masszírozást, tornáztatást szoktad próbálni? Nálunk az is bevált...
2010. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz akkor adj neki kúpot, a bébiételes szilvában van rizskeményítő, így nem ugyanaz a hatása mint a rendes szilvának. Lányomnak sem jött be. Neki is heti egyszer volt széklete a hozzátáplálás elején, én mondjuk nem vittem dokihoz,csak felhívtam mit tegyek. Maszíroztam a pocakját, és adtam neki kamillateát. Nem vagyok híve a hőmérőzésnek, ezért inkább a kúp mellett szavaznék.
2010. jan. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Masszírozom,tornáztatom,de semmi.Akkor fél kúp kell ugye,nem egész?A védőnőt hívnám fel,és ha kell,akkor vinném dokihoz holnap.
2010. jan. 21. 07:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt is csak azért,mert nem akarok így nekimenni a hétvégének.
2010. jan. 21. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan írtad a barackot, de nem tudom milyet próbáltál. Nekem ilyenkor a hipp üveges őszibarack itala hoz tuti eredményt, de más barack nem.
2010. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fagyóból elővett saját fáról szedett barack.Ki fogom próbálni a Hippet,legközelebb.Ugyanis eredményekben gazdag ébredésünk volt:)

Köszönöm mindenkinek:)

2010. jan. 21. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!