Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol veszitek az első cipőt a...

Hol veszitek az első cipőt a babának? Mindenki újat vesz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A baba első cipője mindenképpen új legyen és olyan ami tartja a bokát.

A használt cipő lábdeformitást okozhat. de olvasd el ezt:

[link]


remélem segitettem

2010. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az első az elefanten volt, leértékelve vettem 3000tf-ért a deichmannban!A következő egy nike volt úgyszintén leárazva pár ezerért!Utána használtan vettem neki, márkásakat, volt ami pár 100volt csak! Ovis, elmenősökre újat szoktam, a középkategóriából, de játszósnak, csúszni-mászni jó a használt is!
2010. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még ez is érdekes lehet:

[link]

2010. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi volt az első cipőnk!

Előző vagyok!

2010. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első cipőnk clarks first step volt és új. Marha drága volt, baromi gyorsan kinőttük. Aztán vettem elefantent leértékeléskor a deichmannban illetve szandit a siestánál.

Hát szintén alig hordtuk.

Ezután bármennyire is gáz, ráálltam a jó minőségű használt cipőre, mivel az elmúlt 4 hónapban 2 garnitúra cipőt-csizmát kellett vegyek a fiamnak mivel ősszel még 24es volt a lába ma pedig 26.-27es.

Mondanom se kell milyen "jó" volt mikor ősszel megvettem neki a bőrcipit meg a sportcipőt is ill. egy csizmát és 1 hónap múlva nem ment rá egyik se!! :/

Ezt nem lehet bírni pénztárcával!!!:)

2010. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!