Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasárnap tartjuk a fiam első...

Vasárnap tartjuk a fiam első névnapját.5és fél hónapos, milyen ajándékot kérjunk neki? (mindenki hivogat hogy mit vegyen)?

Figyelt kérdés
Ja és nem szeretnék főzni hanem valami hidegtálra,szendvicsre gondoltam hogy csinálok!Esetleg valakinek valami ötlete hogy miből álljon?
2010. okt. 8. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát amire szükségetek van. Hiányzó kis ruhákat pl. overál, bady stb. Pelenkát, popsitörlőt esetleg drágább játékokat amiket ha többen adnak össze akkor megveszik. Gondolkodhattok előre és kértek etetőszéket. ami hiányzik nektek. Ő még ugysem értékeli. Vagy adjanak pénzt és vesztek amit gondoltok.

Boldog névnapot a Babádnak!

2010. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

étel:

francia saláta és rántott hús esetleg rántott zöldség ha van fogyókúrázó v. vegetáriánus.


habroló - édességnek


ajándék:

kérjetek fajátékokat ha szeretitek az nem drága nagyon de sokáig elvan a gyermek vele vagy

kérjetek ruhát a köv két méretben azzal nem foghattok mellé

2010. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tegnap pont az overál jutott nekem is eszembe...de ez még csak 1! :)Én is mondtam a pént de ők nem szivesen adnak inkább megveszik...:)ami persze nem baj..de most nincs ötletem...mert igazábol ami kell az megvan neki.
2010. okt. 8. 08:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi is szülinapozunk és én sportszeletet csináltam ami szerintem nagyon finom és kb fél óra alatt elkészül és utánna már csak a csokinak kell megdermednie rajta. Esetleg ha ismered akkor Citrom parfét ami szintén pillanatok alatt megvan és a családomban imádják. (tejszin babapiskóta kicsi citrom van benne).

Hát kajának mi most pizzát csinálunk mert haverok jönnek, de családnak inkább a salátákat tudom én is ajánlani és a rántott dolgokat. Ha nem akarsz kinlódni a panirozással akkor irány a bolt és bármit megvehetsz készen fagyasztva. Senki nem fogja észrevenni, hogy nem te paniroztad a sajtot vagy a zöldséget.

Az ajándékokhoz még annyit, hogy akár az autósülést is összedobhatják, ha az még nincs. Attol függ mennyit szánnak rá.

2010. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Etetőszék, golyópálya jàtèk, járàssegítő, előbb is eljátszik a rajta lévő csörgőkkel! Kis felfújható medence 100db lasztival.

Francia salátát, sonkatekercset, kaszinotojàst készítenék, mellé fasirt, rántott hús sült csirkecomb rablóhús

Sütiket meg vennék a cukràszdában! Ja, meg egy gulyàst is készítenék!

2010. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is etetőszéket,készségfejlesztő játékot,játszószőnyeget kaptunk+ruhát(pulcsi,sapka,) és kocsicipőt.
2010. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ajándékokat már elmondták:)

Csinálj franciasalátát, meg mondjuk krumplisalátát, kaszinótojást, sonkatekercset, fasírtgolyót, meg sajtrudat. Én ezeket csináltam, összevissza egy óra alatt megvolt az egész, és nagyon jól nézett ki.

2010. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ajandekot mar leirtak!

Kajanak a mai ajanlatom :-))))

Amerikai salata: fejeskaposzta,hagyma,alma,repa-mindez nyersen reszelve (kinyomkodva), majonez martassal összekeverve! Mi csaladunkba ez a menö! Ugyanugy mehetnek hozza a rantott dolgok, fasirt, füszeresturoval töltött sonkatekercs!

Süti: haromszoros elvezet, tiramisu

2010. okt. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!