Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek neki tipegőt bentre?

Vegyek neki tipegőt bentre?

Figyelt kérdés
A kislányom most indul el, már tesz pár lépést egyedül és a bátorok mellett már stabilan jár. Bentre zoknit adok neki, de még a csúszásgátló zokniban is sokat csúszkál. Vettünk egy kiscsizmát neki (bokáig érőt), ebben annyira szépen, stabilan lépeget, látni rajta, hogy biztos magában, hogy nem csúszik el. Gondolkodom, hogy vennék neki bentre papucsot vagy benti tipegőt (jó minőségűt, egészségügyit) és legalább pár órára ráadnám naponta. Az a gondom, hogy most mindenhol azt hallom, hogy a gyereknek legjobb, ha minél többet van mezítláb. Anyukámék pedig az ellenkezőjét mondják és a lányomon is látom, hogy biztosabb magában, ha bokáját tartó cipő vagy papucs lenne a lábán. Mi a véleményetek? köszi!
2010. jan. 20. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
bentre liliputi szerintem
2010. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Pont azért kell mezítláb járnia,h erősödjenek azok az izmai,amik miatt most még bizonytalan.Ha meg van támasztva,nem erősödik,bár a támasztás miatt természetesem biztosabb a járása.
2010. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Járáskorban kell vinni a babákat ortopédiára (amikor már önállóan jár, nem kapaszkodva). A doki mondja meg, hogy kell vagy nem kell a benti cipő. Vannak babák, akiknek kell, vannak lúdtalpgyanúsak, stb...

Most még esetleg ilyen kis puhatalpú bőrcipőt adjál rá, ha csúszkál.

Ilyesmit: [link]

2010. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is liliputit hordtunk. Nagyon szerettem. Viszont jött a jóidő, s kivittük :( Ezt ne tedd. A járdát nem bírja, nagyon sajnáltam.
2010. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem a lányomnak.Olyan mint a liliputi.

[link]

2010. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

Már ki is néztem a zsiráfos liliputit a neten, csak azt nem tudom, melyik méretet rendeljem: 1O,5 hónapos a lányom, a csizmája 19-es, viszont a papucs, amit ma néztem, az 17-es. Tehát szerintetek S vagy M méretet?

2010. jan. 20. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:

22:19-es vagyok. Találsz az oldalon mérettáblázatot, mérd le a babód talphosszát, úgy könnyebb lesz döntened. Inkább kicsit nagyobb legyen a cipőcske, azt hiszem valahol írják is az oldalon, hogy mennyivel legyen nagyobb, hirtelen nem találtam.

Üdv

2010. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!
2010. jan. 20. 23:58
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, van mértettáblázat. én mindig úgy veszek cipőt, h az ujjam beférjen a sarka és a cipő vége közé. ez 1,5 cm.
2010. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!