Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszokhatta a babám bőre a...

Megszokhatta a babám bőre a Sudocrem-et?

Figyelt kérdés
Első naptól kezdve ezzel kenem a 8 hetes kisfiam bőrét, eleinte nem is volt gond a kipirosodással, de 2 hete mégis foltokban szinte vérvörös marad a zacsija, a popsi lyuka, sőt még a kukija vége is! Ez tuti kicsípés, nem allergia, vagy más, mert pont ott piros, ahol pisi és kaki éri a bőrét... Megszokhatta a bőre? Van ilyen? Akkor viszont váltsak? Melyik krémre? Melyik lehet jobb ennél?
2010. jan. 20. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk popsikrémből és testápolóból is váltogatni kell 3-4 hetente.Ha megszokja egyiket a bőre visszatérünk az előzőhöz.
2010. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nálunk pont ez volt! Szerintem is a Sudo tehet róla, túlságosan hozzászokott. Mi Bepanthenre váltottunk, de azt sem mindig használom, mert nem kell. Ha jó minőségű popsitörlőt és pelust használsz, és kaki után rögtön pelust cserélsz, akkor nem is kell a krém, nekünk anélkül is gyönyörű most a bőre.
2010. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megszokta a bőre!

Mi nappal a patikai popsikrémet használjuk, csak estére a sudocreamet. Próbálj ki valami másikat!

2010. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
en is ezzel kezdtem,es nekünk is csunyan kipirosodott a popsi.azonnal lecsereltem gyogyszertarira amit doki ir fel,3honapja nem volt piros a popoja.sokkal jobb
2010. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen valószínűleg hozzászokott a bőre. Ismerősömtől hallottam már hasonlót. Mi mondjuk kezdettől fogva a gyógyszertárit használjuk, és eddig semmi hasonló gondunk nem volt. Már 5 hónapos a babám. (ne haragudj kedves kérdező, de a témánál maradva viszont mégis más amit most írni szeretnék, nem tudom magamban tartani)

Pár hete volt a popsikrémekkel kapcsolatos kérdés. Kis híján megköveztek azért mert a gyógyszertári popsikrémre esküdtem. A sudocrem-et meg valami csodaszernek minősítették, a válaszolók zöme. Én még mindig a gyógyszertárira esküszöm. Van sudocremünk is, az jó még pár dologra, de amint a példa is mutatja azért mégsem csodaszer.

2010. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, értékeltem is :). És persze, nem csodaszer a Sudocrem, nincs ezzel semmi baj, tök jó volt eddig, megtette a dolgát, nagyon szép bőre volt eddig, de köszönjük szépen, váltanunk kell. Majd pár hét múlva megint ezt használjuk. :)
2010. jan. 21. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
a tegnapi 20:24-es vagyok,olyan nincs hogy megszokta a böre,butasag,a sudokrem nem erre valo,ugyan benne van a baba csomagban hosszutavon megse jön be senkinek.en se akartam hallgatni a vedönöre de neki lett igaza.az inkabb alkalmankent jo,nekünk az utazos csomagban van,mindennaposra a gyogyszertarit hasznalom.3honapja müködik es nem szoktuk meg...gyönyörü a popsija.a sudocremet te is hasznalhatod pl.egesre,sebekre-gyorsan gyogyulnak töle
2010. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!