Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltötök el egy...

Mennyi időt töltötök el egy nap ezzel az oldallal?

Figyelt kérdés
Nekem néha teljesen felborítja a napomat! Kicsit leülök a gép elé, és azt veszem észre, hogy hipp-hopp elment az egész délelőtt, és még nem csináltam semmit!! Hogy tudjátok megtalálni az "arany középutat"?
2010. jan. 20. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia, rossz hírem van, én sajnos nem találom a középutat, függővé váltam :D képes vagyok napi több órát olvasgatni
2010. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam a gyerek beszabályozta. :) 2x fél óra, amig alszik. Ha ébren van, nem viseli el, hogy itt ülök. (13 hónapos)
2010. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sajnos több órát, mert szét unom magam a munkahelyemen. :(
2010. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

10:23


ja! én nem vagyok kismama

2010. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én is néha itt voltam még éjfélig is.Aztán nappal meg elaludtam mellette.ezen változtattam,max. fél 10 és megyek aludni.

én szinte csak este tudok itt lenni,mikor már alszik.meg most is alszik.

5 hós

2010. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egyre kevesebbet, hálistennek. Sok "bunkó" támadó, agresszív válaszoló egy csomószor elveszi a kedvem, és inkább az nlc.hu ra megyek, ott legalább névvel vannak a fórumozók, és lehet "látni", hogy ki a nem odaillő nemkívánatos személy. (és nincs ez az agyrém lepontozósdi).
2010. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is sokszor csak leülök, hogy megnézzek valamit, vagy feltegyek egy kérdést és azt veszem észre hogy már jo régóta ott ülök :) Függőséget okoz :))
2010. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a bajom régen csak megnéztem az üzeneteimet max az iwiw-et és kész. most hogy itthon vagyok a gyerekkel, egyre többet vagyok ezen az oldalon. Ma is kifutott a leves.

Tegnap itthon volt már a férjem és megkérdezte, hogy miért gyakori kérdésezel, amikor itthon vagyok? Én hirtelen rá akartam vágni, hogy nem is gépezek, de mégis. Észre sem vettem! Na ez ciki.

Rá kell vennem valahogy magam, hogy ha van kérdésem azt felteszem és aztán kész. Nem akarok függő lenni!

2010. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

legjobb lenne, ha otthon nem lenne az emberbek internete. azt figyletm meg, hogy a rokonaim is szinte kivétel nélkül függők. meg én is rá tudok kattanni.


de ugyanakkor annyi mindenhez kell a net. áldás és átok egyszerre

2010. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Majdnem minden nap felnézek,ez kb. 20 percnyi olvasgatást jelent.Amikor a kisfiam ébren van (1 éves),nem internetezek,nem is akarok és nem is tudnék.Éppen most is alszik a pöttöm,én meg mindjárt megyek házimunkázni!
2010. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!