Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltötök babátok...

Mennyi időt töltötök babátok etetésével, illetve az elkészítéssel?

Figyelt kérdés
A babám most 5,5 hónapos, kétszer reszeltem eddig neki almát. Fél óra volt legalább, amíg megpróbáltam a szájába tenni vmennyit, aztán amit kilökött, azt visszatolni, meg előtte a reszelés, utána elmosogatni. Nyugtassatok meg, hogy ez nem lesz mindig ilyne hosszadalmas. (vagy csak nekem tűnt annak)
2010. szept. 22. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Szia.Hát eleinte ez igy megy.Ő még most probálgatja az ételeket,az izeket,természetes,hogy igy reagál.Még pár honap és rendesen fog enni.nyugi,türelem ez a legfontosabb!DE ha nem akarsz ennyit vesződni az "reszeléssel,mosogatással stb"akkor vannak nagyon jo bébiételek bár az amit otthon csinálsz a picidnek sokkal finomabb és egészségesebb is.Őrülj annak,hogy még ilyen picike,és szüksége van rád.
2010. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ááá dehogynem lesz rosszabb! majd jönnek a főzelékek, mikor 5 kanál kaja miatt maszatolod össze az edényeid 3/4 részét, aztán félóráig turmixolod, a gyerek meg fél perc alatt kifesti vele a konyhát...

viccet félretéve, nem egyszerű, én ált. 30-40 perc alatt végzek az ebéd elkészítésével, kb. ennyit alszik, ennyi időm van. etetés kb. fél óra, aztán romeltakarítás szükség szerint. ha már eheti, amit mi, legalább csak egyfélét kell majd főzni...

2010. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!