Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, jót tesz a...

Mi a véleményetek, jót tesz a gyereknek ha délelöttönként bölcsibe jár 1 éves korától ezáltal társaságban is van?

Figyelt kérdés
persze ebéd már otthon és utána az egész nap anyával.kiváncsi vagyok a tapasztalatokra sokan azt mondják jót tesz 1 éves kortól, ha a gyerek megszokja a társaságot és nem csak anyával játszik egyedül egész nap
2014. szept. 15. 21:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Kedves 23-as válaszoló.Üzenem neked az életed további részére,hogy ismeretlenekröl ne itélkezz, föleg ne úgy hogy nem tudod milyen élethelyzetben vannak.Fogalmad nincs ki vagyok milyen ember vagyok és mennyire szeretem a gyerekem. a kérdést nem azért irtam ki mert otthon akarok pihengetni,ez a te agyszüleményed volt.
2014. szept. 16. 08:24
 32/36 anonim ***** válasza:
Felénk nem tarthat hónapokig a beszoktatás. Első héten talán ott lehetsz, aztán el kell menned.
2014. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
igen mert csak arra voltam kiváncsi milyen tapasztalatokra tettek szert más anyukák a bölcsivel kapcsolatban.miért kellett volna kiirnom hogy nekem az anyagiak miatt kell majd mennem.nem ez volt a kérdés hanem az hogy jó e az hogy pár órát egy nap társaságban van.
2014. szept. 16. 08:30
 34/36 A kérdező kommentje:
Ja itt hál istennek nem igy van.
2014. szept. 16. 08:30
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szerintem ebből probléma gyerek függő,külföldön már sokkal korábban mennek bölcsibe mégis egészséges felnőttekké válnak.Csak nálunk működik még a régi szoci rendszer,de sok olyan 1 éves van aki jól érzi magát már közösségben de persze vannak akik kicsit később érnek meg rá.Semmi baja nem lesz ne aggódj,ha viszont sír érted és nem érzi jól magát várj vele még félévet.
2014. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Utolós azt ahol anyának nincs más választása mert egy évig kap csak gyed-et utánba meg mehet a szinte teljes fizetést elkérő bölcsi ne hozd már ide? Szerencs ebben az országba min 2 évig megkapja az ember a gyed-et.
2014. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!