Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 9-18 kg (estleg 9-25...

Milyen 9-18 kg (estleg 9-25 kg) közötti autósülést vettetek?

Figyelt kérdés

Lányom 10 hónapos, 9 kiló és most akarunk ulést venni ahordozó helyett. Úgyhogy csak "kíváncsiskodom" ki milyet vett.

Már nézelődünk, de annyi fajta van, hogy nehéz a döntés.

Az ár sem mindegy.

Isofix-es tényleg annyira jó?


2010. jan. 18. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük,meg vagyunk vele elégedve.

[link]

2010. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bizományi boltban vettem egy normális, stabil gyerekülést, amibe csak a pántokat kellett szereznem, az nem volt, de magam csináltam bele. Mindössze 2500 Ft-omba került, de 25kg-ig jó!
2010. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.válaszoló.GRATULÁLOK!Remélem,h soha nem ér benneteket baleset,mert egy lyukas garast se adtam volna azért az ülésért.Te csináltál övet?Csodálatos!Kíváncsi lennék a rendőrök mivel díjaznának!

A kérdezőnek!Mi BébéConfort Axiss ülést vettünk.Nem volt olcsó(80000 ft körül)de jó tesztje van!Az isofixes ülések tényleg jók.Nézz körül a neten,az ADAC,és az ÖMTC minden évben készít teszteket,különböző árfekvésű üléseket találsz benne.Ezen ne spórolj,a gyerek életéről van szó.

2010. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk csak nem ebben a színben.Elmentünk ebbe a boltba,kipróbáltunk egy csomót és kényelmi és biztonsági szempontból is ennél maradtunk.Azért azt el kell,hogy mondjam,hogy nem itt vettük meg hanem használtan a vaterán.Én azt tanácsolom,hogy neten nézz körbe,írj fel párat ami nektek tetszik (minden szempontból) és menj el egy boltba kipróbálni!!Tapasztalatból mondom.Én kinéztem egy "ultra" biztonságos,ilyen-olyan kényelmes ülést és amikor a boltban beletettük a fiamat,akkor az ülő pozícióban előre bukott a fejecskéje.Szóval ezt nagyon dícsérték és a babám is jól érezte magát benne.Azóta sem bántuk meg!!

2010. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Interspárban egy márkátlan termék, fekete-szürke, most is láttam, 22.000 ft, dönthető. Tökéletes. 9-18 kg-os
2010. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, lányom szereti, sokat autózunk és jókat is alszik benne.

[link]

2010. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyik válaszadó írta, érdemes megnézni az ADAC tesztet, az egy független, átfogó teszt.

Mi Maxi Cosi Tobi-t vettünk, 70ezer körül van, igaz nem isofix, de nagyon stabil, imádja a lányom.

Automata övpántja van, nem tudod rosszul bekötni. Nagyon jó.

[link]

2010. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi is néztük a Maxi Cosi Priorit, a Turbo kölyökben csak 40 ezer. A Maxi Cosi Tobit is a Minimanóban, de azt már drágának találtuk.


Meg a Brevi Gp-t, az 36 ezer volt szintén Vecsésen.

2010. jan. 19. 21:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megköszönni a válaszokat!
2010. jan. 19. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!