Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű autósülést vettetek?

Milyen színű autósülést vettetek?

Figyelt kérdés
Kislányunk van és szürke ülésünk. Félek, hogy megbánom.
2010. febr. 9. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kislányom van, szürke ülés, szürke autó, szürke üléshuzat. Kislányom a nagy szürkeségben rózsaszínben pompázik.

Amúgy piros ülést akartam venni, de pont nem volt, és már nem tudtunk volna heteket várni rá, így lett szürke. De azzal nyugtattam magam, hogy a piros úgyis üti a rózsaszínt, és így legalább passzol egymáshoz az ülés és a gyerekem :)

2010. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi kaptuk,szürke-kék.Szintén lány.Engem egyáltalán nem zavar.Szerintem ez annyira lényegtelen dolog.Fiúnak mondjuk kicsit fura a rózsaszín:).De épp ezért kell uniszex színt választani,pláne,ha tesót is tervez az ember.Én nem csípem a "lányt lilába és rózsaszínbe" dolgot.Nem fogod megbánni:)
2010. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló anyuka: Milyen márkájú az ülés? (Kicsit megnyugtattál:))
2010. febr. 9. 14:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Használtan vettünk, még jó állapotban volt a huzat, viszont mi varrattunk rá egy csajosat. Szép piros, csak úgy pompázik a szürke autóban:-)
2010. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekünk szürke-sötétkék van. Szerintem szebb ha szép lányos színekben öltözött baba ül benne. Jobban kijönnek a szinek. Mert ha rózsaszín vagy piros ülésben lenne egy ugyanilyen ruhába öltöztett kislány akkor elveszne benne. Szerintem a szürkéhez megy a rózsaszín, meg ezek a lányos szinek :).
2010. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ilyet vettünk:

[link]


És itt a szép piros, ami nem lett a mienk:

[link]


Egyébként megvan már fél éve, és nem is agyalok ezen. Akkor egy pár napig sopánkodtam, de már nem érdekel, rájöttem, hogy ez igazán nem fontos :) ez legyen a legnagyobb bajunk, hogy szürke az ülésünk, nem? :)

2010. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tök jó megközelítéseket olvasok! Igazatok van: Beöltöztetve csajosba egyből más a látvány. :)
2010. febr. 9. 15:02
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora probléma ....
2010. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hidd el, van ennél nagyobb bajom is, de azmellett most jólesik, hogy épp csak ez a bajom.

Nem vagy valami kedves...

2010. febr. 9. 15:06
 10/16 anonim ***** válasza:

narancssárga-fekete:) tetszik:)

jól nézett még ki a a szürke-piros, de a huzat miatt inkább ez lett.

2010. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!