Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpróbáljuk kulon szobába...

Megpróbáljuk kulon szobába tenni a babánkat, hátha jobban aludna? Sikerult ez valakinek?

Figyelt kérdés
Babám 16 hónapos,velunk alszik,cicin alszik el és éjjel tobbszor ébred,ilyenkor cicin alszik vissza.Most új lakásba koltozunk és eszembe jutott,hogy kulon szobába és kiságyba tehetnénk,hátha nem ébredne annyiszor,de lehet,hogy csak rosszat csinálnék vele.Mi a véleményetek vagy tapasztalatotok?
2010. jan. 18. 15:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Tudod Banyuci,csak fújod a magadét,hogy ezt nem csinálnád meg azt nem,amire senki nem kíváncsi, a kérdésemre meg abszolút nem válaszoltál.Ha nem tudsz egy normális választ adni,akkor minek írsz???

Az meg egy nagy hulyeség,hogy az egyuttalvástól lesz elkényeztetett a gyerek,a 2 dolognak semmi koze egymáshoz.

2010. jan. 18. 15:49
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

Drága Kérdező, azt csinálsz, amit akarsz. Én csak elmondtam a véleményem. Szerintem a gyereknek minimum külön ágyban van a helye, ha megoldható, külön szobában. És persze minél előbb ehhez szoktatni, még mielőtt késő lenne.

Banyuci

2010. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%

Ja, még annyit, hogy a "nem ébredne annyiszor" dologra csak azt írnám, ami az én tapasztalatom. Nem 16 hónaposan, hanem 3,5 hónaposan végigalussza az éjszakát a gyerekem, este 9-től reggel 6-ig. Így én is alszom, meg a párom is, aki megy dolgozni. Akkor szerinted ki csinálja jobb módszerrel?

Banyuci

2010. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem az egyuttalvásra kértem a véleményt,hanem arra,hogy mire számíthatok,ha kulon szobába tennénk a kicsit.Tobbet már nem fogom magyarázni.

A tobbieknek koszonom,esetleg aki tud még segíteni,szívesen fogadom a válaszát.

2010. jan. 18. 15:54
 15/25 anonim ***** válasza:

Kedves banyuci,

Egyre szimpatikusabb vagy :D


Kérdezőnek: hát..legalább saját magad is beismered, hogy nagyot hibáztál. Tedd külön szobába ma estétől és ne hasson meg a gyermek keserves sírása...Annyit tegyél, hogy 5 percenként bemész hozzá megsimogatni a buksiját, de ne vedd ki az ágyból. Először egy órát ordít, holnap háromnegyedet, egy hét múlva úgy fog aludni a saját ágyikójában, mint a tej...legyél erős.

2010. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%

15:57-esnek: Köszi! :)


Jól rémlik, hogy ez a Suttogó módszer, amit leírsz? Neten azt hiszem olvastam erről.

2010. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kedves 16:00,


Lövésem sincs, milyen módszer ez :) De nálunk bevált. Igaz, sosem aludt a gyerek közöttünk.

2010. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Jaaa...te a negatív véleményre nem vagy kíváncsi???

Hát akkor tudod mit?Akkor ne írd azt,hogy :mi a véleményetek?

2010. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom,mikor kikérik a válaszolók véleményét,aztán meg:Nem vagyok rá kíváncsi,meg értelmes válaszokat légyszi.Nekünk ez a véleményünk,ha nem tetszik,ne írj kérdést,hanem kérdezz meg valakit,aki tuti azt fogja válaszolni,ami neked tetszik.
2010. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
A kérdező valóban tapasztalatokat kért és véleményt arra,hogy ha úgy csinálná ahogy leírta(új lakás,külön szoba),akkor vajon sikerülne-e megoldani a problémáját!nem az eddigi módszere eredményességére kíváncsi,hisz annak végeredményét már tudja,hanem egy lehetséges megoldásról kért véleményt olyanoktól,akik esetleg hasonló cipőben járnak!
2010. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!