Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy ha sírás közben...

Igaz az, hogy ha sírás közben nincs ökölben a keze, akkor csak hisztizik?

Figyelt kérdés
Nemrég ezt olvastam és azóta figyelgetem a lányomat. Ha ez igaz akkor nálunk nagy gond van, mert az esetek 90%-ban nyitott kézzel kiabál-kesereg. Ha ez hiszti, hogy lehet leszoktatni róla? 7,5 hós kislány
2010. jan. 18. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


nem lehet róla leszoktatni:) A kisfiam is hisztizik sokszor (8 hónapos), de a sírása más jellegű, mint amikor valami baja van tényleg. (akkor panaszosan, fájdalmasan sír)

2010. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés.
2010. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónaposom ha hiszti van akkor még csapkod is. Ha mást nem tud, akkor a levegőbe :D

Egyébként tényleg más a sírása. Olyankor mondom neki, hogy ha megnyugodtál akkor játszunk. Egy darabig folytatja én nem veszek tudomást róla, aztán abbahagyja, és játszik tovább. :) Olyankor megsimizem, megdicsérem.

2010. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk a szemét figyelem,ha valami bántja vagy nem okés,azonnal bepirosodik,könybelábad a szeme.ilyenkor tuti nem hisztizik.
2010. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmmmm...ez az én kérdésemre adott válaszban volt :)
2010. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Előző! Igen, én is talán tegnap olvastam a válaszaid között, azóta figyelem a gyerkőcöt, hogy hogy sír :o)))

De azt már én is megfigyeltem, hogy ha valami fáj, baj van, akkor keservesen sír és piros, könnyes a szeme.

Ha hiszti van, akkor kiabál, nyökög, aztán meg üvölt, de nem könnyezve. A kezét még figyelgetem :o))

2010. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13,02-es vagyok.én viszont nem olvastam a kérdésed,és a válaszokat sem.én ezt csinálom,de tehetünk így többen is,de most már meg keresem.Hmmmmmm...
2010. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húúúú, kicsit összezavarodtam, vagy rosszul fogalmaztam. Ez volt a kérdésem tegnap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és valóban itt olvastam ezt az ökölbe szorításos dolgot. :D Azóta figyelgetem a kis kezét.
2010. jan. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!