Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan adhatok a babának...

3 hónaposan adhatok a babának reszrlt almát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
nem, reszelt majd pépes almát adhatsz neki. A sima reszeltet még nem tudja megenni.
2010. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Tápszeres/vegyes táplálású babáknál is meg kellene várni a 4 hónapos kort, anyatejes babáknál pedig a 6 hónapos kort a hozzátáplálás-kóstoltatás megkezdésével. De a te gyereked, azt csinálsz vele, amit akarsz.

2010. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jobban írva lereszelt, majd megpépesített almát ehet ő még.
2010. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Óóóó...b@sszus.pépes almát ehet csak...nem is figyeltem,hogy reszelve akarja.
2010. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és csak a kérdésre válaszoljunk jó!?Engem is sokan kioktattak,nem kérnek véleményt oké,csak választ!
2010. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én azért nem oktatok ki egyébként senkit, mert teljesen babafüggő a hozzátáplálás. Az hol, melyik szakkönyvben van leírva pl. hogy a baba ehet székelykáposztát 6 hónaposan? Én mégis ettem, és egészséges felnőtt lett belőlem. Ez mindig babafüggő. Van olyan gyerek, aki már 3 hónaposan jóízűen eszegeti az almapürét pl, van olyan amelyikbe 7 hónaposan se lehet beletömni. Általában az anyatejes babák később vágynak az új ízekre, tápis babáknál előbb kezdik a hozzátápit.
2010. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
még mielőtt jönne az özönvíz, természeten hozzáteszem, hogy összeturmixolt székelykáposztát kaptam és a koromnak megfelelő adagot! :)
2010. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 3,5 hósan adtam vagy 2 hétig almalevet neki, mert akkor még nem volt kész arra, hogy pépet egyen, csak forgatta a szájában. Az almát egyébként annyira imádja, hogy most ott tartunk, hogy semmit nem eszik meg, amiben nincs rszelt vagy főtt alma....

7 hónapos :)

2010. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!