Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam eléggé...

11 hónapos kisfiam eléggé hisztis nehezen alszik el és akkor is csak ha tologatjuk, nálatok is így van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nem,hála istennek.születése ota a saját ágyába alszik és egyedül.akkor volt gond az alvással mikor megtanult felállni,akkor volt egy hónapunk amikor az istenért nem akart az ágyba menni,ilyenkor 1 óráig is eltartott az altatása,hogy ki be jöttem a szobából,megvigasztaltam,aztán kimentem.örültem,hogy kitartottam,mert akkor elronthattam volna,de átvészeltük ezt az időszakot is.sírni sosem hagytam,mindig megvigasztaltam.ha nem akar aludni azt sosem a hisztinek tudom be,hanem annak hogy valamit épp szívesebben csinálna,pedig hulla fáradt.próbáld ne kivenni az ágyából,sokszor bemenni,megvigasztalni,aztán kijönni,megint bemenni,aztán megint kijönni.én így csináltam és semmi gondunk nincs az alvással.1 éves múlt.
2010. jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk talán még szörnyűbb volt a helyzet, irigylem azokat, akiknek maguktól simán elalszik első perctől a babájuk!

Nekünk jópár hétbe beletelt mire megtanítottuk egyedül elaludni, így már 3 hónapos kora óta nem gond az altatás, de ha vártunk volna, hogy "magától" abbahagyja a hisztizést elalváskor, szerintem ő sem hagyta volna abba soha :)))

Olvasd el az aludj jól gyermekemet, vagy még a suttogó is jó, ha szeretnéd erről leszoktatni.

2010. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk meg csak úgy alszik el 10 hónapos lányom hogy elfektetem az ölemben és teát adok neki. Volt egy idő hogy babakocsiban huzogattam én is, de aztán arra gondoltam hogy előbb utóbb a kocsit kinövi, így ezt nem is alkalmaztam tovább :) Úgy tudod leszoktatni hogy meg kell várni hogy nagyon álmos legyen, én ilynekor vetem be a teát.
2010. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!